Організація тимбілдинг заходів в Дніпрі.
Готові рішення: концепція тімбілдінга, бюджет тімбілдінга.

Вітаємо Вас в “крамниці” готових рішень з організації корпоративного тимбилдинга. Нижче Ви зможете підібрати концепцію та формат тімбілдінгу, найбільш прийнятного для Вашої компанії, ознайомитися з варіантами бюджетів і відразу ж оформити замовлення. Після цього Ви отримаєте на пошту готовий проект Вашого заходу і бюджет, який враховує Ваші побажання. Мы просчитали варианты тимбилдинг мероприятий рассчитанных на 15 – 150 участников. Организация тимбилдинга для компании от 200 человек требует индивидуального подхода и разработки концепции мероприятия исходя из целей и задач. 

Фішка агентства по організації корпоративних заходів Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) – це організація корпоративних заходів з елементами тимбилдинга. По простому організація тимбилдинга в Дніпрі. Будемо раді бути корисними в організації Вашого корпоративного заходу з елементами тимбилдинга.

Организация тимбилдинга от ивент - агентства Luxury Communication

Організація тимбілдинга, простий і одночасно складний процес. Вже давно ніхто не заперечує про важливість та ефективність корпоративного заходу з елементами тимбілдинга. Щорічно плануючи тимбілдинг заходи Клієнт стикається з питанням: скільки ж в цьому році буде коштувати організація тимбілдинга для Вашої компанії. На вартість корпоративного заходу з елементами тимбілдинга впливають багато факторів, ось основні складові: формат тимбілдинга, концепція тимбілдинга, кількість учасників, місце проведення.

Івент – агенція Лакшері Комунікейшн вирішила спростити процес вибору та бюджетування Вашого тимбилдинга. Вже понад 10 років наша команда спеціалізується на організації тимбілдинг заходів в Дніпрі, Києві, Запоріжжі та на території всієї України. Попередні 5 років ми щорічно публікуємо популярні концепції корпоративних тимбілдингів. В цьому році ми вирішили викласти мінімальні бюджети всіх популярних концепцій тимбилдинг заходів.

В цьому розділі нашого сайту Ви зможете підібрати концепцію та формат тимбілдинга, найбільш прийнятного для Вашої компанії, ознайомитися з варіантами бюджетів і відразу ж оформити замовлення. Після цього Ви отримаєте на пошту готовий проект Вашого заходу і бюджет, який враховує Ваші побажання.

Виходячи з нашої реальності, івент-агенція Лакшері Комунікейшн вирішила запропонувати Вам бюджетні варіанти тимбілдингу. Організація тимбілдинга під час та після карантину як ніколи потрібна Вашим співробітникам, але не у всіх компаній зараз є бюджети на проведення заходів. З нашою пропозицією Ви зможете провести запланований захід, досягти цілей командоутворення, підбадьорити і згуртувати співробітників, а головне увійти в обмежений бюджет

Компанія Лакшері Коммуник понад 10 років спеціалізується на організації заходів з елементами тимбілдинга, надаючи послуги з організації тимбілдингу для колективів від 10 до 2500 учасників. Ми вміємо робити заходи ефективними та бюджетними.

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5