Тимбілдинг
Форт Боярд

Скільки байок та легенд ходить про найвідоміший Форт Боярд, що біля берегів Франції. З 1990 року по всій Європі прокотилася хвиля пригодницького шоу «Форт Боярд» і ось нарешті воно в нас!!!
Квест за мотивами всесвітньо відомого проекту, де сили, спритності та швидкість прийняття рішень може виявитися недостатньою. Вам також буде потрібно сміливість переступити через себе та подолати безліч глибинних страхів.

Улюлені герої теле квесту Форт Боярд зустрінуть Ваших учасників на майданчику! Охоронець таємниць та традицій форту старий Фура, маленькі люди Пастан і Паспарту, Лябуль та Рада Тіней. Програма Форт Боярд дозволяє учасникам повною мірою проявити всі свої приховані можливості та таланти для того, щоб привести команду до перемоги. Висока емоційність і можливість відчути яскраві хвилини перемоги, стануть дієвим стимулом для руху вперед, незважаючи на нелегкі випробування.

тимбилдинг форт боярд
fort boyard 1

Різноманітність завдань, дозволить проявитись кожному – хтось принесе перемогу команді своєю кмітливістю, хтось – силою, а хтось, можливо, і хитрістю. У нашому квесті Форт Боярд Ви не знайдете випробувань з пітонами, павуками, та іншими комахами або тваринами! Але справжнім буде старцець Фура і антуражем улюбленої гри.

Головна мета тимбілдинг-квесту «Форт Боярд» – полювання за скарбами, добування ключів і підказок, відгадування ключового слова.

У грі одночасно беруть участь необмежену кількість учасників від 10 до 200 осіб, яким необхідно пройти всі випробування, послідовно рухаючись між ігровими локаціями.

Вартість концепцій тимбілдинга вказана приблизно та розраховується індивідуальной

МІНІМУМ

35 000,00 грн.

20-45 гостей

Ведучій

костюмовані аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 2 - 3 КОМАНДИ

Траспортні витрати

Координатор

Агентська комісія

середній

60 000,00 грн.

45-60 гостей

 Ведучій

костюмовані Аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 3 - 5 КОМАНДИ

ЗВУК, СВІТЛО, DJ

вечірня програма

Траспортні витрати

Координатор

Агентська комісія

ОПТИМАЛЬНИЙ

від 85 000,00 грн.

60-90 гостей

2 Ведучіх

костюмовані Аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 5-9 КОМАНДИ

ЗВУК, СВІТЛО, DJ

Вечірня програма

Фотозона в подарунок

Траспортні витрати

Координатор

Агентська комісія

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Украина, Днепр, Фестивальный переулок, 5