Концепція Форт Боярд

Скільки байок та легенд ходить про найвідоміший Форт Боярд, що біля берегів Франції. З 1990 року по всій Європі прокотилася хвиля пригодницького шоу «Форт Боярд» і ось нарешті – то вони в нас !!!
Квест за мотивами всесвітньо відомого проекту, де сили, спритності та швидкості прийняття рішень може виявитися недостатньо. Вам також буде потрібно сміливість переступити через себе і подолати безліч глибинних страхів.

Полюбилися герої теле квесту Форт Боярд зустрінуть Ваших учасників на майданчику! Охоронець таємниць та традицій форту старий Фура, маленькі люди Пастан і Паспарту, Лябуль та Рада тіней.Програма Форт Боярд дозволяє учасникам повною мірою проявити всі свої приховані можливості та таланти для того, щоб привести команду до перемоги. Висока емоційність і можливість відчути яскраві хвилини перемоги, стануть дієвим стимулом для руху вперед, незважаючи на нелегкі випробування.

Концепція

XXL
fort boyard 1

Різноманітність завдань дозволить проявитись кожному – хтось принесе перемогу команді своєю кмітливістю, хтось – силою, а хтось, можливо, і хитрістю.У нашому квесті Форт Боярд Ви не знайдете випробувань з пітонами і павуками, та іншими комахами або тваринами! Але справжнім старцем Фура і антуражем улюбленої багатьма гри.

Головна мета тимбілдингу – квесту «Форт Боярд» – полювання заскарбами, добування ключів і підказок, відгадуванняключового слова.

У грі одночасно беруть участь необмежену кількість учасників від 10 до 200 осіб, яким необхідно пройти всі випробування, послідовно рухаючись між ігровими локаціями.

Вартість концепцій вказана приблизно та розраховується індивідуальной

МІНІМУМ

25 000,00 грн.

20-30 гостей

Ведучій

костюмовані аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 2 КОМАНДИ

Траспортні витрати

Координатор

Агенская комісія​

середній

45 000,00 грн.

30-50 гостей

 Ведучій

костюмовані Аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 2 -3 КОМАНДИ

ЗВУК, СВІТЛО, DJ

Траспортні витрати

Координатор

Агенская комісія

ОПТИМАЛЬНИЙ

65 000,00 грн.

50-80 гостей

2 Ведучіх

костюмовані Аніматори

10 завдань

РЕКВІЗИТ НА 3-5 КОМАНДИ

ЗВУК, СВІТЛО, DJ

Вечірня програма

Фотозона в подарунок

Координатор

Агенская комісія​

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5