Бюджетний тимбілдинг: активно-ігровий, спортивний, творчий, кулінарний тімбілдінг та Барбекю Патті.

Тимбілдинг (teambuilding) – один з найдієвіших інструментів для швидкого впливу на поліпшення комунікацій у Вашому колективі та побудові команди. Організація тімбілдінга в Дніпрі, одночасно просте і складне завдання. Головне в організації тімбілдінгу – це чітко визначена мета.

Яку проблему в своєму колективі Ви хочете вирішити за допомогою командоутворюючих заходів. Від мети тімбілдингу на пряму залежить підбір інструментів які впливають на її рішення. Корпоративний тимбілдинг може мати такі формати: спортивний тимбилдинг, активно-ігровий тимбилдинг, творчий тімбілдінг, кулінарний тімбілдінг. Всі формати тімбілдінгу можуть бути бюджетними. Все залежить від концепції та розваг якими буде наповнений Ваш тимбилдинг.

12 24

Розваги - етапи тимбілдингу

У форматі бюджетного тімбілдінга можливо реалізувати більшість концепцій представлених в агенції з організації тімбілдінгу Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн). Варіанти концепцій Вашого тімбілдінга: Фестиваль рекордів; Олімпійські ігри; Crazy Summer Party; Перегони на тарантасах; Мотузковий тимбилдинг; Картономанія і т.д.

Залежно від обраної Вами концепції тімбілдінга, нами буде запропонований ряд етапів, не менше 9. Етапи умовно діляться на групи: спортивні, інтелектуальні, розважальні. Складність етапів регулюється побажаннями Клієнта і залежать від віку та вподобань учасників тімбілдінга. Грунтуючись на цілях і побажаннях Клієнта менеджери компанії Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) наповнять Ваш захід оригінальними і незабутніми випробуваннями.

Барбекю - Патті

Одним з варіантів проведення тімбілдингу на природі може стати Кулінарний тимбилдинг. Такий варіант проведення заходу може істотно зменшити бюджет Вашого заходу.

Кулінарний тимбілдинг – це колективне приготування їжі, за заздалегідь узгодженим меню. Формат кулінарного тімбілдінга може бути різним: МастерШеф, Пекельна Кухня, квест, фудтрак або просто кулінарні змагання. Головне завдання кулінарного тімбілдінга – це приготування їжі на всіх учасників заходу.

Кулінарний тимбилдинг може бути об’єднаний з будь-якою концепцією тімбілдінга. Нижче вказані варіанти бюджетів організації тімбілдінга в Дніпрі. Виїзд за місто розраховується індивідуально.

9 1 2

Вартість концепції тимбілдингу вказана приблизно та розраховується індивідуально

Мінімум

15 000,00 грн.

від 10 до 45 учасників

Координатор команд

10 етапів

Транспортні витрати

Агентська комісія

средній

30 000,00 грн.

від 45 до 60 учасників

Координатор команд

10 етапів

Транспортні витрати

Агентська комісія

ОПТИМАЛЬНИЙ

45 000,00 грн.

від 60 до 80 учасників

ведучий

10 етапів

ЗВУК, СВет, DJ

Транспортні витрати в межах м. Дніпро

Координатор

Агентська комісія

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Украина, Днепр, Фестивальный переулок, 5