Бюджетний тимбілдинг: активно-ігровий, спортивний, творчий, кулінарний тімбілдінг та Барбекю Патті.

Тимбілдинг (teambuilding) – один з найдієвіших інструментів для швидкого впливу на поліпшення комунікацій у Вашому колективі та побудові команди. Організація тімбілдінга в Дніпрі, одночасно просте і складне завдання. Головне в організації тімбілдінгу – це чітко визначена мета.

Яку проблему в своєму колективі Ви хочете вирішити за допомогою командоутворюючих заходів. Від мети тімбілдингу на пряму залежить підбір інструментів які впливають на її рішення. Корпоративний тимбілдинг може мати такі формати: спортивний тимбилдинг, активно-ігровий тимбилдинг, творчий тімбілдінг, кулінарний тімбілдінг. Всі формати тімбілдінгу можуть бути бюджетними. Все залежить від концепції та розваг якими буде наповнений Ваш тимбилдинг.

12 24

Розваги

У форматі бюджетного тімбілдінга можливо реалізувати більшість концепцій представлених в агенції з організації тімбілдінгу Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн). Варіанти концепцій Вашого тімбілдінга: Фестиваль рекордів; Олімпійські ігри; Crazy Summer Party; Перегони на тарантасах; Мотузковий тимбилдинг; Картономанія і т.д.

Залежно від обраної Вами концепції тімбілдінга, нами буде запропонований ряд етапів, не менше 9. Етапи умовно діляться на групи: спортивні, інтелектуальні, розважальні. Складність етапів регулюється побажаннями Клієнта і залежать від віку та вподобань учасників тімбілдінга. Грунтуючись на цілях і побажаннях Клієнта менеджери компанії Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) наповнять Ваш захід оригінальними і незабутніми випробуваннями.

Барбекю - Патті

Одним з варіантів проведення тімбілдингу на природі може стати Кулінарний тимбилдинг. Такий варіант проведення заходу може істотно зменшити бюджет Вашого заходу.

Кулінарний тимбілдинг – це колективне приготування їжі, за заздалегідь узгодженим меню. Формат кулінарного тімбілдінга може бути різним: МастерШеф, Пекельна Кухня, квест, фудтрак або просто кулінарні змагання. Головне завдання кулінарного тімбілдінга – це приготування їжі на всіх учасників заходу.

Кулінарний тимбилдинг може бути об’єднаний з будь-якою концепцією тімбілдінга. Нижче вказані варіанти бюджетів організації тімбілдінга в Дніпрі. Виїзд за місто розраховується індивідуально.

9 1 2

Вартість концепцій вказана приблизно та розраховується індивідуально

Мінімум

5 000,00 грн.

до 20 учасників

Координатор команд

10 етапів

Транспортні витрати в межах м. Дніпро

Агентська комісія

средній

10 000,00 грн.

до 30 учасників

Координатор команд

10 етапів

Транспортні витрати в межах м. Дніпро

Агентська комісія

ОПТИМАЛЬНИЙ

25 000,00 грн.

до 30 учасників

ведучий

10 етапів

ЗВУК, СВет, DJ

Транспортні витрати в межах м. Дніпро

Координатор

Агентська комісія

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Украина, Днепр, Фестивальный переулок, 5