Організація корпоративного свята в Дніпрі
ГОТОВІ КОНЦЕПЦІЇ Та ВАРІАНТИ БЮДЖЕТІВ КОРПОРАТИВНОГО ЗАХОДУ

33 1

тимбілдинг

В цьому розділі ви знайдете концепції тимбілдингів та бюджети до них

онлайн корпоратив

онлайн заходи

В цьому розділі ви знайдете концепції онлайн тимбілдингів або корпоративних заходів та бюджети до них

31 1

Новорічний корпоратив

В цьому розділі ви знайдете концепції новорічного корпоративу та бюджети до них

Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) надає послуги з організації корпоративних заходів з 2008 р Основними видами корпоративних заходів, які ми організуємо є тімбілдінг заходи та новорічний корпоратив. За більш ніж 10 років роботи нами створено і реалізовано безліч різноманітних корпоративних заходів.

Тимбілдинг заходи: щороку напередодні літнього сезону агенція по організації корпоративних заходів Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) створює 3 – 5 нових концепцій корпоративного тимбилдинга, в різних форматах: активно-ігровий, творчий, спортивний, екстремальний. Також наш авторский формат – це, вільний тимбілдинг, який мотивує учасників брати участь в проходженні етапів, а Клієнту економить значні фінансові витрати. Ну і звичайно ж новинка – ОНЛАЙН тимбілдинг.

Виходячи з попередніх літніх сезонів корпоративних заходів на наш погляд найбільшою популярністю користуються кілька концепцій тімбілдінгу. Беззмінний лідер це звичайно ж концепція Ігри Патріотів / Чемпіонів. Створена співробітниками Івент-агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в 2013 році, щорічно тимбилдинг Ігри Патріотів проходить у 3-5 наших Клієнтів. Не поступаються позицій Іграм Патріотів, більш бюджетний варіант, творчий тимбілдинг Картономанія або Місто / Компанія яку побудували Ми. Це суміш активно-ігрових етапів тимбилдинга з творчою реалізацією і баченням Ваших співробітників. Ну і, як завжди, пропонуємо Вам новинку активно-ігровий та стратегічний тимбилдинг Фантастичний Світ або Герої Вашої компанії. Нам здається, що в цьому сезоні він обійде за популярністю навіть Ігри Патріотів.

Новорічний Корпоратив: щорічно ще в серпні, традиційно співробітники агенції з організації корпоративних заходів Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) створюють все нові та нові концепції новорічного корпоративу. Тому що організація новорічного корпоративу – це, одне з важливих та обов’язкових заходів в річному плані івентів будь-якої Компанії або підприємства. Кожен Клієнт хоче, щоб його Новорічний Корпоратив був яскравим і унікальним. Тому напередодні новорічного сезону івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) створює 3-5 нових концепцій заходів. Скільки їх створено – не злічити!!! Тому, як і з тимбилдинг заходами, ми вирішили вибрати краще й об’єднати їх в одну пропозицію. В презентації 15 концепцій Новорічного Корпоративного заходу кожен Клієнт зможе знайти для себе саме ту саму заповітну концепцію новорічного корпоративу. Всі концепції event – агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) мають свій власний стиль, завжди різноманітні та адаптовані під будь-який масштаб і бюджет.

Публікуючи щорічно свої концепції корпоративних заходів, ми все одно стикалися з постійним питанням: “Скільки коштує організація тімбілдингу?” “Який бюджет на організацію новорічного корпоративу?”. Верстаючи величезну кількість варіантів бюджетів, все ж зріла ідея створити імпровізований “крамницю” готових рішень. Як не можна краще цьому сприяло створення нашого нового сайту, на якому Ви перебуваєте. Та з гордість можемо сказати: “В нас вийшло!”.

На цій сторінці сайту івент-агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) Ви знайдете безліч готових рішень та по три варіанти бюджетів до них. Для комфортного вибору концепції корпоративного заходу, ми розділили їх на дві частини за видами. Тимбілдинг та Новорічний корпоратив. Тут Ви зможете завантажити 15 концепцій тимбілдингу або 15 концепцій новорічного корпоративу. У розділі Тимбилдинг Ви зможете ознайомитися з варіантами концепцій корпоративного тімбілдингу та бюджетами до кожної концепції, а також замовити організацію тімбілдингу в Дніпрі в один клік. У розділі Новорічний Корпоратив представлені 15 концепцій новорічного корпоративу, можливі варіанти реалізації та бюджетів. Завдяки великому досвіду роботи ми намагалися врахувати всі можливі варіанти організації новорічного корпоративу та спростили нашим Клієнтам замовлення новорічного корпоративу до одного кліка.

На сторінках нашого сайту Ви не знайдете готових рішень до Дня Народження Компанії, Ювілею або концепцій маркетингових подій, таких як День Поля, День Металурга або День Будівельника. Такі заходи не мають готових концепцій і агенція з організації корпоративних заходів Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) для таких подій завжди розробляє авторські концепції та варіанти реалізації Вашої події!

Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) – це, якісно організовані заходи в рамках Вашого бюджету.