Оренда звуку в Дніпрі, технічне забеспечення свят.

Веселощі та потрібну атмосферу на будь-якому заході забезпечує якісний й професійний звук. Від нього залежить, чи будуть ваші гості радіти і розважатися, або будуть в сказі та з зіпсованим настроєм.

Тому оренда звуку в Дніпрі, найпопулярніша послуга. Без якісного звуку не проходить жодне свято. Замовити послугу оренда звуку на відкриття магазину, звук на дитячий день народження, оренда звуку на весілля, технічне забезпечення корпоративних заходів, оренда звуку на корпоратив ви можете в нашій компанії, так як Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) є не тільки івент агенцією, а й хорошим та якісним прокатником.

Але, як і скільки орендувати звукового обладнання для Вашого свята? Не вірно вимірювати звук в кВт. Вже давно в усьому світі, кількість звуку вимірюється звуковим тиском на людину, на конкретній площі. Фахівці компанії Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) мають усе потрібне програмне забезпечення та професійний досвід. Щоб якісно розрахувати кількість та розміщення звукового обладнання на будь-якому майданчику.На нашому складі в Дніпрі, Ви знайдете не тільки сцену, світло, але й якісне звукове обладнання від світових виробників: D.A.S., Dynacord, Electro-Voice, Meyer Sound, Yamaha в оренду.

Коли компанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає в оренду звук, то направляє на майданчик професійних звукорежисерів, так як від їх професіоналізму залежить не тільки якісне звучання апаратури, а й гарний настрій Ваших гостей або правильне озвучення живих команд або зірки естради.

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: 

luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]