Оренда сценічного світла

Скажемо відверто, жоден захід не минає без сценічного світла. Сценічне або ТВ шоу, корпоратив або весілля, організація корпоративу або презентації, вечірка або концерт, не може обійтися без такої послуги як оренда світлового сценічного обладнання. Світлове обладнання одні з найважливіших елементів будь-якого свята. Як би ми не намагалися, але світло, сценічне світло, створює ту неповторну атмосферу заходу, наділяючи його унікальністю.
Світлове обладнання зробить будь-яке свято незабутнім.

Наші светорежіссери, художники по світлу, здатні перетворити будь-яку локацію, а їх творче сприйняття зроблять захід незабутнім.
«Кожен світловий прилад виконує свою конкретну функцію. Мистецтво полягає в тому, щоб створити з них красиву і закінчену картинку ». Саме цим і займаються наші світлові режисери – створюють красиву і цілісну картинку для того, щоб Ви і Ваші гості залишилися задоволені.

Оренда світла – один із напрямів, технічного забезпечення заходів, яким ми успішно займаємося. У нашому розпорядженні дуже багато сучасного професійного світлового обладнання провідних світових брендів.
Кампанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) з 2008 р успішно організовує як невеликі, так і масштабні заходи на території України. І скажімо Вам прямо, яким би гарним не був захід – без професійного світлового обладнання, воно марно.

Заходи діляться на типи та види, тому для кожного свята потрібно своє світлове обладнання. Компанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає в оренду зі складу в м Дніпрі світлове обладнання всіх типів.
Професійне технічне забезпечення заходів, оренда світла, оренда звуку, оренда сцени. Більше 10 років досвіду.

Якщо Вам необхідна оренда світла, прокат сценічного світлового обладнання, то Ви звернулися за адресою, так як компанія Лакшері Комунікейшн – це команда професіоналів, які завжди якісно і в строк виконують всі поставлені завдання в оформленні майданчика за допомогою світлового обладнання від світових виробників.

 

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: 

luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram); 

 +38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]