Оренда сцени, сценічних конструкцій в Дніпрі

Компанія Лакшери Коммунікейшн (Luxury Communication LTD) надає своїм Кліентам таку послугу, як аренда сценічних конструкцій.

Ця послуга як не можна актуальна для агенцій з організації заходів або для компаній, у яких заходи проходять не часто, так як купівля обладнання в такому випадки буде економічно невигідним.
Співпрацюючи з компанією Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) Ви отримаєте:

– вибір обладнання для заходу будь-якого масштабу від провідних світових виробників Prolyte, Layher;

– професійний технічний відділ, який втілить самі нестандартні конструктивні рішення;

– монтажну бригаду з усіма дозвільними допусками;

– можливість в одному місці отримати весь комплекс послуг з технічного забезпечення заходу (прокат світла, звуку, наметів).

– гарантія безпеки;

В нас можна орендувати вже готову сцену стандартних параметрів, або створити абсолютно новий формат сценічного конструктиву. Завдяки великому вибору власних сценічних конструкцій, зі складу в Дніпрі, ми можемо забезпечити лояльність до нових Клієнтам, та знижки для постійних клієнтів. Дана перевага дозволяє нам складати бюджети з низькими цінами на оренду нашого обладнання. Що істотно впливає на Ваш бюджет, взагалі, та як наслідок економить Ваші кошти.

Компанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) зі складу в Дніпрі надає наступні послуги: оренда сцени; оренда сцени з дахом; оренда подіуму; оренда сценічних комплексів; оренда автоподіум; оренда трибуни; оренда трибун з дахом; оренда сценічного павільйону; оренда огороджень; оренда мобільних зборів; оренда силових бар’єрів; оренда фанбарьеров; оренда нестандартних сценічних конструкцій.

Досягненням нашої компанії є співробітництво в сфері оренди сцени зі знаменитим художником-декоратором Борисом Красновим. В рамках даної співпраці наша компанія виступала як технічний партнер. Надавши в оренду понад 6000 елементів сценічних конструкцій.

 

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: 

luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]