День Компанії, День Металурга. Тимбілдинг.

Корпоративний пікнік, Family Day, в форматі вільного тимбілдингу на 2500 учасників.

Вдруге івент агенцією Лакшері Коммунікейн  було організовано корпоративний захід з елементами тимбілдинг для СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН День компанії та День металурга. Захід пройшов у форматі корпоративного пікніка, учасниками якого стали всі співробітники і члени їх сімей, а саме 2500 осіб.

Що на 1000 учасників перевищувала кількість гостей в минулому році. Для співробітників нашої агенції це був приголомшливий досвід, нами було організована логістика гостей з м Нікополя на БО «Хвиля» та БО «Нептун». На базах відпочинку були організовані спортивно – розважальні станції, які й грали роль об’єднавчого чинника для всіх учасників.

Гості розважалися та веселилися на майданчиках, тим самим заробляючи місцеву валюту свята «СЕНТРАВІКІ», яку могли обміняти на ароматний шашлик або холодне пиво. У цей день нашими кухарями було приготовлено понад 500 кг. шашлику, а бармени розлили 1500 літрів свіжого розливного пива. Так само приємним сюрпризом для гостей, які приїхали з дітьми, став дитячий майданчик, на ньому вони могли спокійно залишити своїх дітей і насолоджуватися відпочинком.

На дитячому майданчику одночасно були присутні 500 дітей. Яскравим продовженням денної програми стали нагородження кращих співробітників компанії. Церемонія нагородження чергувалася з творчими виступами співробітників, яких підтримували справжні професіонали шоу-балет, потресающій виступом потішила кавер група Санкідеда, вдруге гостей свята тішили своїм гумором Петя Бампер та його політтехнолог Сергій Сусельдорф. Апогеєм заходу став вподобаний музичний феєрверк.

Чому організацію корпоративного заходу потрібно довірити
івент-агенції Luxury Communication?

Агенція з організації корпоративних заходів Luxury Communication – це команда професіоналів яка з 2008 року надає послуги з організації корпоративних та масових заходів. Наші принципи прості та зрозумілі, ми завжди керуємося ними:

  • Унікальність – Ваш захід має бути індивідуальним, авторським та відповідати цілям і завданням Клієнта в незалежності від концепції й бюджету.

Досвід івент-агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) дозволяє нам створювати будь-який корпоративний захід учасниками якого можуть стати від 20 до 2500 гостей. Саму стандартну або неймовірну ідею ми перетворимо в незабутній корпоративний захід наповнений WOW-ефектами заснованими на унікальності Вашої компанії, її брендів та корпоративних цінностях.

  • Чесність – це найвищий головний принцип, який ми використовуємо при взаємодії в нашій команді, в організації проекту, у відносинах з Клієнтом та підряниками;

Компанія Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в організації корпоративних заходів вибудовує довірчі відносини з Клієнтом, головний принцип якого – чесність. В нас завжди чисті бюджети, без додаткових та прихованих комісій. Наш гонорар – це агентська комісія, вона не змінюється з 2008 року. Наші Клієнти завжди отримують актуальні і чесні статуси під час підготовки та організації корпоративного заходу.

  • Відповідальність – івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) команда професіоналів перевірена роками та тисічамі проектів. Тому ми сміливо беремо на себе відповідальність за кожного учасника нашої команди та підрядників задіяних в організації Вашого свята.

Організація корпоративних заходів складна й непроста справа. На кінцевий результат впливає дуже багато факторів. Не кожен організатор або івент-агенція усвідомлює, що у них немає права на помилку, що у них немає завтра. Є тільки тут та зараз. Тому навіть сама геніальна ідея може зазнати фіаско в не професійних руках. А в руках професіоналів закоханих в свою професію найпростіші ідеї корпоративних заходів набувають нового значення.

Довіряйте організацію новорічного корпоративу тільки професіоналам.