День Компанії, День Металурга.

Корпоративний пікнік, Family Day, в форматі вільного тимбілдингу на 2500 учасників.

Вдруге івент агенцією Лакшері Коммунікейн  було організовано корпоративний захід з елементами тимбілдинг для СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН День компанії та День металурга. Захід пройшов у форматі корпоративного пікніка, учасниками якого стали всі співробітники і члени їх сімей, а саме 2500 осіб.

Що на 1000 учасників перевищувала кількість гостей в минулому році. Для співробітників нашої агенції це був приголомшливий досвід, нами було організована логістика гостей з м Нікополя на БО «Хвиля» та БО «Нептун». На базах відпочинку були організовані спортивно – розважальні станції, які й грали роль об’єднавчого чинника для всіх учасників.

Гості розважалися та веселилися на майданчиках, тим самим заробляючи місцеву валюту свята «СЕНТРАВІКІ», яку могли обміняти на ароматний шашлик або холодне пиво. У цей день нашими кухарями було приготовлено понад 500 кг. шашлику, а бармени розлили 1500 літрів свіжого розливного пива. Так само приємним сюрпризом для гостей, які приїхали з дітьми, став дитячий майданчик, на ньому вони могли спокійно залишити своїх дітей і насолоджуватися відпочинком.

На дитячому майданчику одночасно були присутні 500 дітей. Яскравим продовженням денної програми стали нагородження кращих співробітників компанії. Церемонія нагородження чергувалася з творчими виступами співробітників, яких підтримували справжні професіонали шоу-балет, потресающій виступом потішила кавер група Санкідеда, вдруге гостей свята тішили своїм гумором Петя Бампер та його політтехнолог Сергій Сусельдорф. Апогеєм заходу став вподобаний музичний феєрверк.

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  +38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]