Мотузковий тимбілдинг

Один з перших проектів нашої агенції! З цього проекту почалась любов до командоутворюючих заходів. Минуло вже більше 10 років...

Перед нами стояло завдання провести двох денний відпочинок з елементами командоутворення та навчальними програмами техніки продажів та зібрати все це в одній єдиній концепції з феєричним завершенням.

Виконані завдання співробітниками «Лакшері Комунікейшн» (Luxury Communication):

1 день – оренда пансіонату, трансферт гостей з різних куточків нашої країни, підготовка конференц-залу, звукове забезпечення, відеопроекційне обладнання, кава – брейки, підбір тренера з продажу, поведінку тренінгу, вечірній банкет і запальна дискотека.

2 день – проведення легкого мотузкового курсу, нестандартне барбекю – паті за участю Збірній Дніпра вища ліга КВН.

Як результат лист подяки від Клієнта та 10 червня 2011 року в Відкритої Міжнародної Премії Ukrainian Event Awards, першим в Україні незалежним профільним event-конкурсом, агенція з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) займає 3 місце в номінаціях «Краще творче використання малого бюджету» та «Кращий тимбилдинг захід» з проектом «Легенди прерій» яке реалізовано для компанії «Топ Моравія Україна».

Якщо Ведучий Вашого свята Юрій Ткач, то буде КАЧ!!!

Чому організацію корпоративного заходу потрібно довірити
івент-агенції Luxury Communication?

Агенція з організації корпоративних заходів Luxury Communication – це команда професіоналів яка з 2008 року надає послуги з організації корпоративних та масових заходів. Наші принципи прості та зрозумілі, ми завжди керуємося ними:

  • Унікальність – Ваш захід має бути індивідуальним, авторським та відповідати цілям і завданням Клієнта в незалежності від концепції й бюджету.

Досвід івент-агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) дозволяє нам створювати будь-який корпоративний захід учасниками якого можуть стати від 20 до 2500 гостей. Саму стандартну або неймовірну ідею ми перетворимо в незабутній корпоративний захід наповнений WOW-ефектами заснованими на унікальності Вашої компанії, її брендів та корпоративних цінностях.

  • Чесність – це найвищий головний принцип, який ми використовуємо при взаємодії в нашій команді, в організації проекту, у відносинах з Клієнтом та підряниками;

Компанія Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в організації корпоративних заходів вибудовує довірчі відносини з Клієнтом, головний принцип якого – чесність. В нас завжди чисті бюджети, без додаткових та прихованих комісій. Наш гонорар – це агентська комісія, вона не змінюється з 2008 року. Наші Клієнти завжди отримують актуальні і чесні статуси під час підготовки та організації корпоративного заходу.

  • Відповідальність – івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) команда професіоналів перевірена роками та тисічамі проектів. Тому ми сміливо беремо на себе відповідальність за кожного учасника нашої команди та підрядників задіяних в організації Вашого свята.

Організація корпоративних заходів складна й непроста справа. На кінцевий результат впливає дуже багато факторів. Не кожен організатор або івент-агенція усвідомлює, що у них немає права на помилку, що у них немає завтра. Є тільки тут та зараз. Тому навіть сама геніальна ідея може зазнати фіаско в не професійних руках. А в руках професіоналів закоханих в свою професію найпростіші ідеї корпоративних заходів набувають нового значення.

Довіряйте організацію новорічного корпоративу тільки професіоналам.