Організація флеш-мобу ЕкоПоліціяБІОсфера

ІІ місце в номінації "Кращій соціальний проект" UEA 2011

Організація і проведення нестандартної рекламної компанії з використанням механіки флеш-мобу до дня міста Дніпра для ТМ Фрекен Бок, проекту БІО –  сміттєві пакети які самостійно розкладаються. Повна режисура і постановка таких елементів: затримання еко злочинців силами еко поліції і агентів, законспірованих серед звичайних громадян Дніпра. Організація потужної піар компанії в соціальних мережах, залучення до проекту професійних тренерів, флеш-моберів. Кастинг більш ніж 320 претендентів, 49 чоловік персоналу, 5 тренінгів, 8 репетицій. Як результат: третє місце у Відкритій Інтернаціональній Премії Ukrainian Event Awards 2011, в номінації «Кращий соціальний проект» проект флеш-моб «ЕкоПоліція біосфери» який реалізований спільно з автором ідеї Денисом Блощинський для корпорації «Біосфера».

Чому організацію корпоративного заходу потрібно довірити
івент-агенції Luxury Communication?

Агенція з організації корпоративних заходів Luxury Communication – це команда професіоналів яка з 2008 року надає послуги з організації корпоративних та масових заходів. Наші принципи прості та зрозумілі, ми завжди керуємося ними:

  • Унікальність – Ваш захід має бути індивідуальним, авторським та відповідати цілям і завданням Клієнта в незалежності від концепції й бюджету.

Досвід івент-агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) дозволяє нам створювати будь-який корпоративний захід учасниками якого можуть стати від 20 до 2500 гостей. Саму стандартну або неймовірну ідею ми перетворимо в незабутній корпоративний захід наповнений WOW-ефектами заснованими на унікальності Вашої компанії, її брендів та корпоративних цінностях.

  • Чесність – це найвищий головний принцип, який ми використовуємо при взаємодії в нашій команді, в організації проекту, у відносинах з Клієнтом та підряниками;

Компанія Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в організації корпоративних заходів вибудовує довірчі відносини з Клієнтом, головний принцип якого – чесність. В нас завжди чисті бюджети, без додаткових та прихованих комісій. Наш гонорар – це агентська комісія, вона не змінюється з 2008 року. Наші Клієнти завжди отримують актуальні і чесні статуси під час підготовки та організації корпоративного заходу.

  • Відповідальність – івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) команда професіоналів перевірена роками та тисічамі проектів. Тому ми сміливо беремо на себе відповідальність за кожного учасника нашої команди та підрядників задіяних в організації Вашого свята.

Організація корпоративних заходів складна й непроста справа. На кінцевий результат впливає дуже багато факторів. Не кожен організатор або івент-агенція усвідомлює, що у них немає права на помилку, що у них немає завтра. Є тільки тут та зараз. Тому навіть сама геніальна ідея може зазнати фіаско в не професійних руках. А в руках професіоналів закоханих в свою професію найпростіші ідеї корпоративних заходів набувають нового значення.

Довіряйте організацію корпоративу тільки професіоналам!