Наші послуги LUXURY COMMUNICATION - ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ зі змістом.

16

Новорічний корпоратив

5

Корпоративні заходи

17

тимбілдинг

18

Корпоративний туризм

маркетинговые мероприятия

Онлайн тимбілдинг

15

Масові корпоративні заходи

34 2

артисти на свято

24

Декорації

техническая поддержка

Оренда сцени

27

Оренда екранів

26

оренда звуку

28

Оренда світла

LUXURY COMMUNICATION - ОРГАНІЗАЦІЯ КОРПОРАТИВНИХ ЗАХОДІВ зі змістом.

Організація корпоративних заходів дуже непроста справа, але івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) з 2009 року успішно надає послуги з організації заходів в Дніпрі, Україні та за її межами. Кількість видів корпоративних заходів дуже велика й досить різноманітна, вони діляться за форматами: онлайн або офлайн; За цільовою аудиторію, на кого направлено захід. За цілям та завданням, які має вирішити корпоративний захід. Як наслідок в організації святкувань використовуються, схожі і в той же час різноманітні інструменти. Команда Лакшері Коммуникейшин (Luxury Communication) надає послуги з організації корпоративних заходів в форматі онлайн або офлайн, а саме:

– Тимбилдинг заходи;
– Корпоративний туризм або MAIC заходи (корпоративні тури по Україні, похід на Говерлу, сплав на байдарках, рафтинг, корпоративні тури за кордон, заохочувальні тури в Туреччину, Єгипет, Дубай, Мороко і т.д)
– Корпоративні заходи (організація корпоративу до Дня Народження Компанії, Ювілей компанії)
– Корпоративні заходи для Клієнтів, дилерів компанії Клієнта.
– Професійні свята (організація корпоративу до Дня Металурга; організація корпоративу Дня Будівельника; організація Дна Фармацевта і т.д)
– Корпоративні поздоровлення або календарні свята (8 березня, Новорічне привітання, День Вишиванки і т.д)
– Масові заходи (організація корпоративного пікніка, концерту, фестивалю, Family Day або День Сім’ї)
– Новорічний корпоратив;

Так само в рамках організації корпоративних заходів та окремо івент-агентство надає супутні послуги, без яких не може обійтися не один захід:

– Наповнення шоу-програми: Ведучі, Зоряні Провідні, артисти різноманітних жанрів, кавер-група на свято, фаєр-шоу та феєрверки.
– Замовлення Зірок Української та Зарубіжної естради. Букінг артистів.
– Технічне забезпечення заходів: оренда світла, оренда звуку, оренда світлодіодного екрана, оренда сцени.
– Технічні новинки: кінетичні лебідки, 3D mapping, 3D animation, 3D декорації, проекція 360.

Особливість івент-агентства Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в тому, що ми працюємо не тільки з артистами і Провідними з Дніпра, а пропонуємо нашим Клієнтам тільки кращі шоу в рамках їхнього бюджету з усієї України. Лакшері Коммунікейн (Luxury Communication) агенція яка в курсі всіх новинок світової івент індустрії. Тому на Вашому заході може бути використано, щось вперше, унікально створене спеціально для Вашої Компанії.