Зимовий тимбілдинг

Організація зимового тимбілдингу: ярмарок, активно-ігровий або екстремальний тимбілдинг. Зимовий тимбілдинг- корпоративний захід для справжніх сміливців

Хто сказав, що тимбілдинг можливо проводити тільки влітку? 

Зазвичай командоутворюючі заходи проводять в період з квітня по жовтень місяць. Про організацію зимового тимбілдингу замислюються тільки сміливі та згуртовані колективи. Так як, зимовий командоутворюючий корпоратив проходить на свіжому морозному повітрі. При організації зимового тімбілдінга потрібно враховувати фізичні та психологічні особливості Вашого колективу. У зимовому тимбілдингу більшість етапів – це спортивні та активні фізичні вправи. Але якщо Ваш колектив, молодий, активний й здоровий, то організації зимового тімбілдінга якраз для Вас.

Зимовий тимбілдинг – це активні спортивні етапи засновані на зимових видах спорту: хокей, катання на лижах, ковзанах, сноубордах санках або тьюбах. В організації етапів зимового тимбілдингу використовуються видозмінені Олімпійські види спорту. Зимовий тимбілдинг, може бути, організований в форматі Квесту: з картою, логічними завданнями, головоломками та спецефектами. Якщо зимовий тимбілдинг, проводиться в Горах чи в спеціально обладнанному комплексі, то можна додати трохи екстремальних розваг: катання на снігоходах або квадрациклах.
Всі ігри та етапи в зимовому командоутворюючому заході створені таким чином, що б усі учасники тимбылдинга були максимально активно задіяні.
Беручи участь в зимовому командоутворюючому заході, гості, повинні бути готові, до того, що захід буде проходити на вулиці. І зігрівати їх буде тільки активна участь в тимбілдингу та ароматний глінтвейн.
Замовивши організацію зимового тимбілдинга в агенції з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) Ви отримаєте: яскраву концепцію заходу, грамотно складений сценарний план етапів тимбілдингу, правильно підібрані розваги, якісно організований та спланований тимбилдинг.
Організації зимового тимбілдингу має незаперечну перевагу, а саме: екстремальні погодні умови сприяють швидшому об’єднанню колективу; організувати зимовий тимбилдинг можливо біля Вашого офісу, в лісі, на базі відпочинку, що істотно може заощадити бюджет заходу.
Також зимовий тимбілдинг можливо об’єднати з новорічним корпоративів. У цьому випадки у Вас буде не стандартний новорічний корпоратив в форматі Різдвяних гулянь або Конкурсу Дідів Морозів та Снігуроньок. Як результат Ви отримаєте яскравий, неординарний й незабутній новорічний корпоратив з елементами тимбилдинга.
Івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає послуги з організації зимового тімбілдінга в Дніпрі, Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, в Карпатах, і по всій території України і за її межами.
.