Вільний тимбілдинг.

Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) - організація тимбілдингу для копаній
від 150 до 2500 участників.

Формат створений й розроблений івент-агенцієй Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в 2013 році. При організації тімбілдінга для компанії Сентравіс на 1500 людей наша агенція зіткнулося з рядом проблем:
1 Як піти від ділення на команди в організації тімбілдінга де учасників 1500 осіб
2. Яким способом в форматі пікніка все-таки реалізувати головне завдання заходу: познайомити незнайомих, згуртувати та об’єднати весь колектив.
3. Яким чином мотивувати гостей брати участь в активностях.
Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) любить складні завдання та виклики, наш девіз «Нема ні чого неможливого!!!»
Так співробітники креативного відділу агенції з організації свят Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) витративши не одну безсонну ніч створили формат -Вільний тимбилдинг. 

Який успішно застосовуємо в організації корпоративних заходів з елементами тімбілдінга з 2013 року, в різних заходах на території України.
Вільний тимбилдинг – це формат корпоративного заходу головною особливістю котрого є відсутність рамок.
Особливості вільного тімбілдінга:
1. відсутність поділу на команди;
2. немає обов’язкових умов участі в активностях;
3. мотивація побудована на особистій та командній зацікавленості гостей, брати участь в активностях;
4. всі завдання побудовані на основі командної роботи, що дозволяє нам досягти ефекту командоутворення;
5. програма заходу розрахована на 4 та більше годин;
Вільний тимбилдинг – це унікальний формат позбавлений негативних емоцій пов’язаних з обов’язковою або примусовим участю. Побудований на особистій та командній мотивації співробітників, яскравих розвагах та обов’язковим гарним настрієм.
Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) створила цей унікальний формат корпоративних тімбілдінг, під впливом ринку, та попиту на все нові й нові формати, та розваги на корпоративних заходах. Впроваджуючи даний формат на своїх заходах з кількістью учасників більше ніж 250 людей. Всі тимбілдинги організовані нашою компанією створені під індивідуальні потреби кожного Клієнта.
Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) організує для вас вільний тимбилдинг в в Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі, Львові та в будь-якому куточку України.