Тимбілдинг в офісі або онлайн.

Luxury Communication - організація корпоративних заходів, тимбілдинг в офісі, тимбілдинг онлайн.

Для об’єднання співробітників проводять тренінги, тімбілдинги й ігри,  постійно шукаються все нові й нові варіанти. Тому коли агенція з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) стало отримувати запити на організацію тімбілдінга (командоутворення) в офісісе Клієнта. Ми вирішили розробити кілька загальних програм на основі яких можливо створити неповторний тимбилдинг в офісі. Який буде відповідати всім правилам командоутворення та вимогам Клієнтів.

Івент агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) пропонує Вашій увазі наступні види тімбілдінга в офісі:

– «WOWTV» Це вечірка для любителів рейтингових телепередач та популярних ТВ шоу. Офис компанії чи конференц зал перетворюється в студією, де зніматимуть гучні телешоу, а всі запрошені стануть його безпосередніми учасниками.

На очах здивованої публіки Ведучий перевтілюється в експресивного Продюсера нашого «WOWTV»! Він оголошує концепцію заходу, правила поведінки в студії, роздає присутнім цікаві ролі та попереджає, що, як в будь-якому «реаліті», всіх чекають «..скандали, інтриги, розслідування …» Відділення шоу-програми складаються за принципом «Програми телепередач», виходячи зі смаків і переваги гостей. Вас чекає Кращий випуск Новин та досягнень Компанії, чарівні ілюзії від учасників «Битви екстрасенсів», сенсації і колючі питання справжнім селебріті в передачі «Світське життя», перевтілення в нові образи на телепроекти «Топ-Модель по Українськи», експериментальні поздоровлення в шоу «Імпровізація». А також гості зможуть зловити свою вдачу за хвіст в шоу «Інтуїція», облетіти весь світ, не покидаючи залу, з травел-шоу «Орел і Решка», а ще: заробити грошенят своїм розумом в «Хто хоче стати Мільйонером?», Здивувати всіх гостей на першому талант-шоу країни «Україна має талант», заспівати на «Х-Факторі», стати переможцем в шоу «Танці з зірками», і нарешті, влаштувати справжню битву між жінками та чоловіками в проекті «Хто Зверху?»!

З цією програмою буде по-справжньому весело на всі 100%!

– Вечірка зі смаком мистецтва. Візьміть фарби, наповніть келихи та розважайтесь! Доторкніться до прекрасного! Для цього нам потрібно: фарби, полотно та келих вина для гарного настрою. Двогодинну вечірку веде художник, який не тільки вчить малювати, а й допомагає учасникам не хвилюватися і розслабитися. Для участі не потрібні навички малювання, а полотно, пензлі і фарби роздають на місці. Ми можемо написати одну велику картину або безліч індивідуальних яку кожен учасник забере собі. Випустіть на волю свого внутрішнього Пікассо.

– Олімпіада з офісних видів спорту. На території офісу Клієнта встановлюються змагальні зони. Та впродовж 2 годин співробітники компанії за допомогою Ведучого братимуть участь в справжніх Олімпійських іграх. У програмі олімпіади – тільки забавні «офісні» види спорту: Гонки на офісних кріслах; Метання клавіатур на дальність; Стрілянина по моніторах; Швидкісне знищення документів; Естафети з доставкою чаю-кави та кока-коли колегам; Конкурси на найгучніший й тривалий крик; Будівництво пірамід з поліграфічної продукції; Катання та метання бутлів до кулера; Стрибки на батуті за канцтоварами; Паперова авіація – демонстраційні польоти; Швидкісна друк на комп’ютері; Біг кур’єрів з перешкодами; Найшвидший підрахунок «готівки»;

Це тільки три найбільш популянрих та можливі варіанти проведення тімбілтінга в офісі, які пропонує івент агенція Luxury Communication. Так само ми пропонуємо Вам організувати тімбілдінг в офісі в давно відомих та улюблених форматах: Хто зверху, Брейн-Ринг або Що? Де? Коли?

Більш детальну та повну інформацію пов’язану з організацією корпоративного тимбилдинга Ви можете отримати звернувшись до нас будь-яким зручним для Вас способом в розділі Контакти.

Агенція по організації корпоративних заходів Luxury Communication надає послуги з організації тимбилдинг (командообразующих) заходів на всій території України, у всіх регіонах, таких як: Запоріжжя, Дніпро, Кропрівніцкій, Одеса, Харків, Львів, Київ.