Спортивний тимбілдинг

Лакшері Комунікейшн професійна організація корпоративного спортивного тимбілдингу: турнір з міні футболу, баскетболу, волейболу або велике спортивне свята за участю всіх співробітників Компаніі.

Спорт та будь-яке активне проведення часу – це заряд бадьорості та енергії, гарний настрій і здоров’я. 

Це азарт, підтримка один одного в командних іграх, прояв лідерства та вміння відповідати за інших людей. Від командного духу, від співучасті та взаємодії людей залежить вихід зі складних ситуацій, результативність роботи в цілому. І немає кращого способу зміцнити відносини в будь-якому колективі, ніж спортивні ігри та активний спільний відпочинок. У багатьох країнах світу організація спортивних змагань та організація спортивних свят для корпоративних клієнтів, є розвиненим напрямом аматорського спорту. В Україні компанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) одна з небагатьох, хто надає подібні послуги, що включають весь комплекс проведення спортивних заходів.

Організація спортивних заходів поділяється на дві групи: для корпоративних клієнтів (де використовується весь комплекс послуг нашої агенції) та для федерацій різних видів спорту (де в основному використовуються тільки технічний комплекс нашої компанії).

Не можна забувати крилату фразу: «В здоровому тілі здоровий дух». Організація спортивних корпоративних заходів, дає не тільки згуртування колективу, а й оздоровлює співробітників компанії. Як наслідок кількість лікарняних листів і відгулів скорочується, а колектив стає бадьорим та натхненним. Це позитивно впливає на їх працездатність й ефективність, тим самим підвищуючи прибуток і конкурентні компанії Клієнта.

Ми організуємо для Вас наступні спортивні заходи: турніри з футболу, хокею, тенісу, гольфу, волейболу, баскетболу, картингу, шахи,  корпоративні марафони та участь Вашої компанії в міських, національних або світових марафонах. Зустрічі з відомими спортсменами, товариські матчі за участю зірок спорту, показові виступи фігуристів, каскадерів, спортсменів-екстремалів, корпоративні аматорські спортивні ігри, виїзні спортивні тури в Україні та за кордоном.

Менеджери івент агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) при організації корпоративних спортивних заходів спочатку проводять ряд підготовчих етапів:

1. Підготовчий етап: Анкетування співробітників Клієнта (виявлення ставлення до спорту, а так само максимально улюблені виду спорту); Аналіз дослідження (як результат ми отримаємо найбільш популярний вид спорту серед колективу й кількість учасників); Розробка програми занять спортом; Підбір команд (частіше на команди діляться по регіонах); Підбір майданчика та графік тренувань; Контроль впровадження спортивних програм і підготовка до фіналу;

2. Адміністративна підготовка: Формування команд груп підтримки; Розробка та виготовлення корпоративної символіки: логотипу чемпіонату, форми гравців, прапорів, атрибутика уболівальників, грамот, дипломів, кубків; Підбір місця проведення турніру, фіналу, чемпіонату; Формування положень та регламенту спортивного заходу; Формування суддівської бригади; Організація спортивної розважальної програми для вболівальників (спортивні майданчики, ведучий, музичний супровід, професійні групи підтримки) Організація та проведення церемонії нагородження;

3. Технічна підтримка: Розробка та монтаж трибун, сцен, VIP – лож; Звуковий супровід спортивного заходу; Світлове обладнання для спортивного заходу; Оренда екранів, табло; Організація харчування учасників спортивного турніру; Організація комунальних служб: біотуалети і прибирання, охорона і міліція, швидка і пожежна допомога;

Організувати спортивний корпоративний захід будь-якого рівня, для нас не становить жодної проблеми. Ви почніть із перемоги над лінню, а ми займемося організацією спортивних заходів будь-якої складності на території всієї України, в таких як: Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Київ.