НОВІ формати тимбилдингу

Івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) вже більше 10 років тішить своїх Клієнтів різноманітними новинками в сфері організації заходів. А так як тимбилдинг заходи є нашою спеціалізацією. То ми постійно вдосконалюємось в форматах та концепціях. Пропонуємо Вашій увазі ряд незвичайних сценаріїв проведення тімбілдінга.

Перший та давно вподобаний нашими Клієнтам формат – тимбилдинг конструктор.

Тимбилдинг конструктор – це, командоутворююча гра нового покоління в Україні та Європі. Може виступати як самостійний тимбилдинг або як частина активно-ігрового тімбілдінга. Головне завдання конструктора – Ланцюгова Реакція. Великий цікавий конструктор для дорослих. Який подарує Вам унікальні емоції й усвідомлений якісний результат. Великий механізм, що складається з 7 окремих частин, 500 деталей та 1000 кріплень. Зібравши кожен окремий механізм та об’єднавши їх в один, команда зможе запустити Ланцюговий Механізм. Головна особливість даного тімбілдінга, полягає в тому, що весь колектив працює над однією спільною справою!!!

Другий Адвокати Бренду (Компанії)

Часто співробітники компаній не знають досконально свій бренд, бізнес-процес або продукт. Не завжди робочі процеси співробітників компанії мають безпосереднє відношення до самого продукту. В основному вони володіють загальною інформацією про продукт, але деталі часто не беруться до уваги. Що б побудувати сильну та згуртовану команду яка стане адвокатом та Амбассадор Вашої компанії або бренду, потрібно знати всі нюанси та процеси. За допомогою тімбілдінга в форматі Адвокат Бренда команда в ігровій формі здобуде знання та цінності Вашої компанії або продукту. Такий формат вирішує відразу 3 завдання: командоутворення, формування споживчої точки зору, побудова лояльності до цінностей бренду або компанії. І після заходу всі Ваші співробітники стануть Амбассадорами Вашого бренду. Залежно від напрямку діяльності Вашої компанії доступні різні варіанти, наприклад: для мережі супермаркетів можна організувати кулінарний тімбілдінг з можливістю придбати продукти в їх мережі, і пройти весь шлях покупця; для компанії дистриб’ютора аграрної техніки можливо влаштувати перегони з перешкодами на тестових моделях сільгосптехніки; В нас дуже багато різноманітних ідей, та варіантів реалізації саме Вашого тимбілдингу.

Третій Квест кімнати в масштабі

Сьогодні проходження квест-кімнат стало модним. Але, на жаль, усі квест-кімнати розраховані на невелику кількість учасників – до 10. Ми пропонуємо Вам масштабувати квести на відкриту місцевість. За допомогою декорацій, спецефектів та костюмованих аніматорів. Ми зануримо учасників в легенду заходу. Учасники отримають заряд адреналіну, об’єднаються та проявлять себе в стресових ситуаціях. Такий тимбилдинг не звичайний, а результат від його проведення перевершить всі найсміливіші очікування. Варіанти реалізації: концепція Фантастичний Світ, тімбілдінг в стилі Форт Бояр або Джумаджі.

Варіанти екстремальних тімбілдінгу поповнилися новим психологічним форматом Діалоги в темряві.

За аналогією ресторанів в темряві, створюється тимбилдинг на довіру. Головна мета такого тренінгу – створення міцної, дружної команди, кожен учасник якої буде довіряти іншому. Ми віднесли цей формат тімбілдінга до екстремальних, так як він побудований на ефекті темряви. В ході заходу у учасників загострюватимуться всі почуття й страхи, і що б пройти випробування їм потрібно навчитися довіряти один одному. У цьому тімбілдінгу проявляться всі сильні сторони учасників, але також виявляться найслабші риси характеру.

Івент-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) завжди впроваджує нові формати.  Всі тимбилдинг заходи організовані нашою командою створені під індивідуальні потреби кожного Клієнта.

Агенція з організація тимбилдингу Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) організує для вас незвичайний тімбілдінг в Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі, Львові та в будь-якому куточку України.

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram); 

 +38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]