Тимбілдинг Мотузковий Курс.

Організація тимбілдингу мотузковий курс від Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) завжди гарний командний результат

В основі всіх варіантів мотузкового курсу лежить програма “Outdoor Ropes Course” – екстремальний курс американського психолога Карла Ронке. Ця програма включає в себе серію етапів: низькі етапи (до 3 м.) та високі (від 10 до 20 м.)
Ця програма дозволяє нам будувати різні варіанти Мотузкового курсу, складаючи креативні сценарії та різноманітні легенди. Мотузковий курс – це найефективніший вид тимбілдинг заходів, який є ідеальним для проведення оцінки персоналу. Головна мета Мотузкового курсу – об’єднання колективу співробітників, фактором згуртування стає перемога команди, а не змагальний процес між командами.
В ході Мотузкового курсу проводиться глибока робота по об’єднанню колективу, пізнання себе кожним учасником курсу, боротьба з особистими страхами.
В результаті організації та проведення мотузкового курсу учасники набувають наступні навички:

  • Навички побудови стратегії прийняття групових рішень на практичному досвіді.
  • Навички творчих і нестандартних методів вирішення поставлених завдань.
  • Індивідуальне самовираження учасників команд.
  • Ефективне лідерство учасників команд.
  • Переоцінка себе як особистості, підняття впевненості в собі кожного учасника команд.
  • Значне підвищення рівня довіри в колективі.
  • Подолання особистих страхів, пізнання себе, особиста оцінка своєї ролі в команді.

Мотузковий курс відмінно стимулює такі особисті якості працівників як: довіра, відповідальність, зобов’язання, ризики, свобода вибору, мета, прийняття рішень, оцінка особистого вкладу в досягнення командної мети.
Обов’язковим елементом Мотузкового курсу – рефлексія (усвідомлення). За допомогою професійно підготовлених аніматоров-інструкторів, після проходження кожного етапу, ініціюється обговорення. Аналізуючи кожен етап мотузкового курсу, учасники команди обговорюють, як було виконано завдання, які рішення були прийняті, чи правильні вони, та що варто змінити при проходженні наступного етапу. Таким чином, рефлексія або робота над помилками допомагає учасникам засвоїти набутий досвід, перенести його з ігрової форми в реальне життя, та зробити його активно працюючим інструментом в повсякденному житті.
При організації тимбілдинга в форматі Мотузкового курсу, обов’язково потрібно пам’ятати про безпеку учасників курсу, як фізичну, так і психологічну. В Мотузковому курсі, як спорядження використовується класичне спорядження альпіністів. Тому організовуючи Мотузковий курс, співробітники компанії вдаються до послуг сертифікованих альпіністів. Тим самим забезпечуємо своїм Клієнтам професійну безпеку на кожному етапі мотузкового курсу. За психологічну безпеку учасників тімбілдінга відповідають залучені психологи та тренери. Які перш ніж, приступити до реалізації Мотузкового курсу, проводять попередню оцінку Вашого персоналута вибудовують відповідну програму етапів.
І тільки після цих попередніх дій, надають креативній команді Лакшері Комунікейшн програму Мотузкового курсу, а співробітники агентства створюють Легенду заходу, яка ґрунтується на діяльності та історії Вашої компанії. Кожен захід в івент-агенції  Лакшері Комунікейшн  – це унікальна подія, створення для Вашої компанії.