Кіно тимбілдинг

Організаця кіно-тимбілдингу або творчого тимбілдингу в форматі кінозйомка.

Корпоративний тимбілдинг в стилі Зйомка Кіно або кино тимбілдинг – це один з багатьох видів творчого тімбілдінгу який ми вважаємо за краще винести в окремий розділ. Так як він унікальний. Кіно тимбілдинг єдині вид тімбілдингу (командоутворення) в якому можливо розкрити всі якості учасників: організованість, уміння діяти в стресових ситуаціях, артистизм, творчий потенціал і т.д. 

Кінозйомка – це найбільш вдалий формат взаємодії між людьми з можливістю перевтілення і одночасного залучення в захоплюючий творчий процес як активних, так і умовно пасивних Учасників.

Особливість даної концепції полягає в:
– за допомогою координації професіоналів учасники заходу створюють фільм своїми силами, що є новітнім ефективним методом тімбілдінгу
– прем’єра фільму відбудеться в день заходу
– результат зйомки є сюрпризом для всіх, так як звуковий ряд підсумкового фільму відрізняється від знятих групами сюжетів
Так само дану концепцію можна вдало поєднати з церемонією нагородження «Оскар»

Що ж буде відбуватися на заході?

Інструктаж від професіонала – докладна розповідь про деталі і хитрощі знімального процесу.
Розподіл на команди шляхом визначення ролей, координатор проекту вибирає відповідних учасників на ролі (режисер, оператор, освітлювач, пр.) в інтерактивній формі ділячи на знімальні групи. Для більш результативного й барвистого підсумкового фільму, попередні рекомендації з боку Клієнта, вони повинні виходити з психотипу учасника та є обо’язковими.
Професійний реквізит: з метою посилення важливості призначеної ролі, кожен учасник отримує професійний реквізит для зйомки (наприклад, оператор => камера).

Робота в групах: кожна група працює над створенням свого сюжету на індивідуальному знімальному майданчику з заздалегідь підготовленим реквізитом, сценарним планом та професійним куратором.

Прем’єра – на заході, де і відбувається нагородження за кращі ролі.

У чому полягає специфіка створення сценарію?

Вибір фільму – в будь-якій компанії є своя специфіка, корпоративна культура та особисте спілкування, тому виходячи із специфіки Вашої компанії, професійні сценаристи адаптують будь який кіношедевр під Вашу компанію.

Дійте відповідно до цієї послідовності:

Сценарій → План кадрів → Реквізит → Костюм → Грим → Освітлення майданчика → РЕПЕТИЦІЯ → Зйомка →
Здача в монтаж відзнятого матеріалу

Як відбувається знімальний процес в групах?
Слідуючи чітким правилам процесу реальних зйомок, куратор направляє, навчає та надихає групу на самостійне створення фільму. З досвіду, через 10-15 хвилин після початку роботи на майданчику, кожен учасник чітко розуміє свою роль і повністю залучається до процесу.

Основні ролі на майданчику:

Режисер – організація групи, репетиції, зйомки
Сценарист – деталізація сценарного плану, розкадровки
Оператор – зйомка, видалення невдалих планів
Гример – створення образів акторів
Костюмер – створення костюмів акторів за допомогою підготовленого реквізиту і підручних засобів
Актори – репетиція, гра

Важливим є те, що у всіх процесах задіяні всі учасники групи.

Куратор контролює відзнятий матеріал у відповідності зі сценарієм та стежить за таймингом.

ПРЕМ’ЄРА
Зіркою заходу стане блискуча прем’єра створеного своїми руками ФІЛЬМУ.
Статуетки Оскар отримають найкраща актриса, найкращий актор, кращий режисер і краща група (можливі інші варіанти).

Сльози щастя гарантуємо!

Івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) організовує для Вас незабутній Кіно Тимбилдинг в Дніпрі або будь-якому регіоні України. Телефонуйте ми з задоволенням відповімо на всі Ваші питання або складемо бюджет Вашего кінотимбілдингу