Активно-ігровий тимбілдинг - це камандоутворючі ігри на свіжому повітрі.

Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) - професійна організація тимбілдинг заходів різних форматів та видів.

На відміну від мотузкового курсу або тренінгів, завдання в активно-ігровому тимбілдингу складені в ігровій формі та спрямовані лише на побудову команди. За допомогою серії не надто складних розважальних, спортивних, інтерактивних і творчих завдань, в легкій ігровій формі розкриваються приховані таланти Ваших співробітників та об’єднують їх в одну єдину команду. 

Активно-ігровий тимбилдинг здатний цікавою грою захопити не тільки рядових співробітників, але і ТОП менеджерів, або навіть Генерального директора Вашої компанії. За допомогою активно-ігрового тімбілдінга можна вирішити ряд «наболілих» проблем в колективі будь-якої Компанії. Прибрати одвічні розбіжності та непорозуміння між відділами, об’єднавши їх під коло загальної мети, завдання, корпоративних цінностей і т.д.

Активно-ігровий тимбилдинг можливо реалізувати в багатьох концепціях корпоративного тимбілдингу з різним ступенем складністі завдань. Традиційно формат активно-ігрового тімбілдінга організовується з використанням тематичних сценаріїв проведення тимбилдинг заходів.

Також однією з відмінних рис активно-ігрового тімбілдінга є можливість розробки індивідуальної концепції корпоративного тимбилдинга заснованого на:

– Корпоративних цінностях Вашої компанії;

– Корпоративної культури Вашої компанії;

– Видах діяльності Вашої компанії;

– Рішенні того чи іншого завдання або проблеми;

Івент-агенція по організації тимбилдинг заходів Лакшері Комунікейшн  (Luxury Communication) постійно розробляє тематичні та індивідуальні концепції корпоративного тимбилдинга для наших Клієнтів. За понад 10 років організації тімбілдінгу у нас накопичилося безліч концепцій, тематичних, спортивних та пригодницьких сценаріїв проведення корпоративного тимбилдинга. Вартість активно-ігрового тімбілдінга розраховується індивідуально в залежності від розробленої концепції корпоративного тимбилдинга. Ознайомитися з варіантами бюджетів, де вказані види розваг та ціна тімбілдінга в Дніпрі, можливо в розділі нашого сайту Ціна Концепції. 

Пропонуємо до Вашої уваги стисло ознайомитись з варіантами корпоративних тимбілдингів в форматі активно-ігровий, із застосуванням тематичних концепцій. 

Не перший рік, лідируючу позицію серед тематичних концепцій корпоративного тимбилдинга займає концепція «Ігри Патріотів». Неповторне спортивне та змагальне свято. Захід створено за аналогією відомого міжнародного телешоу «Ігри Патріотів».

В 2019 р не меншої популярності здобула концепція тімбілдінга «Перегони на тарантасах» – це симбіоз активно-ігрового та творчого тімбілдінга.

У 2021 р. ми пропонуємо три нові концепцій тимбілдингу, а саме “Джумаджі”, “Фантастичний Світ” та “Форт Бояр”.

Для колективів, які хочуть яскраво відпочити ми пропонуємо незвичайні концепції корпоративного тимбілдингу Crazy Summer Party, Happy People Picnic або Територія Щасливих Людей. Фестиваль рекордів або КозаКтіп.

Не меншою популярністю користуються більш традиційні концепції корпоративного тимбилдинга. Вони носять командоутворюючий та розважальний характер, мають різноманітні завдання, наприклад:

– Корпоративний тімбілдінг, квест в Українському стилі.

– Корпоративний тімбілдінг в стилі «Супер Маріо»

– Корпоративний тімбілдінг в стилі «Супергерої»

– Корпоративний тімбілдінг в стилі «Зоряні Війни»

– Корпоративний тімбілдінг в стилі справжніх американців «Легенди прерій».

– Корпоративний тімбілдінг в стилі «Вестерн»

– Корпоративний тімбілдінг, квест в стилі «Пошуки Скарбів Флінта»

– Корпоративний тімбілдінг в стилі «Олімпійські ігри» або «Олімпійські ігри з офісних видів спорту» 

В арсеналі агенції з організації тимбілдингів Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) дуже багато різноманітних концепцій проведення тимбілдинг заходів. Тому ми з радістю організуємо для вас тимбилдинг в Дніпрі, Києві, Одесі, Запоріжжі, Львові та в будь-якому куточку України.