TeamBuilding (тимбілдинг) - командоутворення, це запорука успішної роботи Вашого бізнесу.

Організація тимбілдингу - спортивні, творчі, екстремальні або нестримно-веселі

Агентство з організації корпоративних тімбілдінгів Luxury Communication щороку пропонує Клієнтам 15 варіантів концепцій тимбилдинг заходів, 10 варіантів форматів та безліч власних розробок. Це добірка самих нових, цікавих та популярних концепцій тімбілдінгу. А також 

тимбилдинг

15 концепций тимбілдинга

Завантажити презентацію 15 концепцій тімбілдінгадуже просто, клікайте на посилання нижче.

t 11

вартість концепцій тимбілдинга

Пропонуємо Вашій увазі ряд концепцій тимбілдинга Та варіанти бюджетів до них

тимбилдинг

Активно-ігровий тимбілдинг

найпопулярніший та самий поширений формат тімбілдінгу

тимбілдинг

Вільний тимбілдинг

Вільний тимбилдинг - це формат корпоративного заходу головною особливістю котрого є відсутність рамок.

t 7

Мотузковий курс

В основі всіх варіантів мотузкового курсу лежить програма "Outdoor Ropes Course" - екстремальний курс американського психолога Карла Ронке.

t 8

Творчий тимбілдинг

Творчий тимбілдинг - гармонійно поєднує в собі основні принципи командоутворення.

t 6

Кулінарний тимбілдинг

У кулінарному тімбілдінге завжди є переможець, але це не заважає йому бути ефективним методом камандоутворення.

t 5

Кіно тимбілдинг

Кінозйомка - це творчий тимбілдинг, та э найбільш вдалим форматом творчої взаємодії Учасників.

t 4

Тимбілдинг в офісі

Проведення інтерактивних тимбілдингів в офісі може стати доброю традицією яка об'єднає ваших співробітників.

t 3

Екстримальний тимбілдинг

Над спільним завданням в екстремальних умовах - жорсткий, але ефективний метод побудови команди.

t 2

Спортивний тимбілдинг

Спорт та будь-яке активне проведення часу - це заряд бадьорості й енергії, гарний настрій і здоров'я.

t 1

Зимовий тимбілдинг

ХТО СКАЗАВ, ЩО тимбілдинг МОЖЛИВО ПРОВОДИТИ ТІЛЬКИ ВЛІТКУ? РІЗДВЯНА ЯРМАРОК АБО КОНКУРС ДІДІВ МОРОЗА Та СНІГУРОНЬок - ЯСКРАВИЙ тимбілдинг вам забезпечений.

Знову настали теплі літні дні. І, здавалося б, саме час для організації корпоративного заходу з елементами командоутворення, виїзного розважального тімбілдінга. Але в настільки важкий та неспокійний для України час, здається, що зараз немає місця святам і подіям. Всі компанії України зараз зазнають збитків й терплять спади рівнів продажів в будь-якому сегменті бізнесу. Звинувачуючи у всьому пандемію, війну або економічну кризу. Компанія, яка організовує для свого колективу корпоративні заходи з елементами тимбилдинга, дає своїм співробітникам найголовніший посил – наша компанія стабільно розвивається  та не скорочує обертів. Цей посил дає співробітникам компанії головне – впевненість у завтрашньому дні. Ця впевненість дозволяє людям розслабитися та не думаючи про погане присвятити себе продуктивній роботі, що позитивно позначиться на бізнес-процесах не тільки окремої особистості, але й компанії в цілому.
Скасовуючи традиційні для компанії корпоративні заходи, зазвичай це літній виїзний корпоратив та новорічний корпоративний захід, сприймається колективом негативно та створює  привід обговорення економічної ситуації підприємства. Співробітники компанії сприймають це як відсутність фінансів, стабільності в компанії та можливі скорочення. Хоча приводів для хвилювання реально може і не бути.
Ґрунтуючись на досвіді організації корпоративних заходів з елементами тімбілдінга з 2008 р навіть звичайний виїзд на природу або суботник на підприємстві може дати співробітникам заряд позитивних емоцій та стати тим самим об’єднуючим фактором і посилом про стабільність компанії. 

Поширеною помилкою є те, що на тимбилдинг заходах будують команди. Чесно скажемо Вам, що це не так. Це не чарівна таблетка, і проведення тімбілдінга не вирішить всі Ваші проблеми. На побудову успішної команди, впливає дуже багато факторів. Таких як: розвинені внутрішні комунікації, об’єднувальна мета, чіткий розподіл значень, вміння приймати рішення та нести відповідальність за них, вміння розв’язання конфліктів в межах колективу, здатності члена команди бути лідером або підлеглим, вміння мобілізувати в потрібний момент внутрішні резерви та приховані таланти. Відсутність одного або декількох перерахованих вище факторів можуть згубно впливати на ефективну роботу команди.

За допомогою тімбілдінга можливо впливати на рішення різних завдань з управління персоналом. Тимбилдинг діляться на види та можуть вирішувати завдання з побудови ефективної команди, навчальні та формуючі певні навички. Організовуючи тимбилдинг можлива побудова ефективних комунікацій в команді: розвиток командного духу, поліпшення командної та особистої взаємодії, розвиток неформальних горизонтальних зв’язків; розвиток неформальних комунікацій з клієнтами та партнерами компанії. Рольовий розподіл: осмислення учасниками своїх значень та функцій; розвиток навичок делегування повноважень; розвиток навичок прийняття відповідальності; розвиток навичок виконання різних значень; Розвиток лідерства: розвиток лідерства в екстремальних умовах; розвиток відповідальності за особистий внесок в перемогу команди; розвиток навичок ситуаційного лідерства;  Набуття навичок стабільної та згуртованої роботи в кризових ситуаціях; розвиток індивідуального лідерського потенціалу учасників;

Самооцінка й саме обізнаність: зростання самооцінки внаслідок досягнення результатів; отримання інформації про себе та своїх особливостях взаємодії; визначення сильних і слабких сторін взаємодії в команді.

При організації корпоративного TeamBuilding – заходи тімбілдінг, тренінгу з командоутворення, спрямованого на згуртування і підвищення ефективності колективу для досягнення результату, варто провести детальний аналіз компанії Клієнта, виявити, які цілі та завдання хоче досягнути Клієнт за допомогою даних заходів. Так як організація TeamBuilding (тімбілдінг, командоутворюючий тренінг) вимагає більш чітко поставлених завдань, ніж звичайне корпоративний захід.

Організація TeamBuilding (тімбілдінг, тренінгу з командоутворення) для кожного відділу або компанії потребує різних способів впливу на колектив, відповідно поставленим цілям та завданням, наприклад:

 ТОП менеджмент Задача: узгоджене стратегічне мислення, підвищення комунікаційних каналів;

 Менеджери відділу продажів Завдання: побудова єдиної команди, орієнтованої на спільну мету, підвищення лояльності при взаємодії з іншими підрозділами компанії Клієнта.

Менеджери середньої ланки виробничих відділів компанії Клієнта. Завдання: розвиток командного духу, підвищення комунікаційних навичок конструктивних рішень конфліктів на стику посадових обов’язків і відділів компанії.

Як приклад, ми розглянули лише три варіанти можливих колективів з різними завданнями і, як наслідок, з різними рішеннями поставлених завдань.

Після TeamBuilding (тімбілдінг) заходів відбувається утворення команди, єдиного колективу фахівців, які з півслова розуміють один одного, ставлять перед собою єдину спільну мету та прикладають всіх зусиль для її досягнення. Організовуючи TeamBuilding (тімбілдінг) будь-який керівник зможе легко оцінити сильні та слабкі сторони своїх співробітників, їх потенціал та здатність працювати в команді.

Команда івент-агенції Luxury Communication більше 10 років спеціалізується на організації корпоративних заходів з елементами тимбилдинга, командоутворення.
Основний напрямок агенції  – Тимбилдинг у всіх його проявах. Наша агенція переможця Ukrainian Event Awards у номінаціях: «Краще тимбилдинг захід», «Ефективне використання малого бюджету». Проект «Легенди прерій» в форматі мотузкового тренінгу з елементами активно-ігрового тимбілдингу.

Ми вміємо організовувати тимбилдинг, де учасниками заходу стали від 20 до 2500 чоловік.

Агентство по організації корпоративних заходів Лакшері Комунікейшн розробило ТРИ авторських і унікальних формату тимбилдингу.

А співробітники  івент-агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) професійно проведуть ретельний аналіз Ваших цілей та завдань, і тільки виходячи з чітких даних, сформують пропозицію для Вашої компанії.

Довірившись фахівцям нашої компанії в організації командоутвореючих заходів, Ви гарантовано отримаєте згуртований колектив, орієнтований на кінцевий результат.

 Ми займаємося організацією тімбілдінга (командоутворення) на території всієї України, у всіх регіонах, таких як: Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Київ.