ОРГАНІЗАЦІЯ НОВОРІЧНОГО КОРПОРАТИВУ В ДНІПРІ.
НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ - ОБИРАЙТЕ ЯКИМ ЯСКРАВИМ БУДЕ ВАШЕ СВЯТО!

Справді Новий рік – найулюбленіше свято!
Аромат мандарин, хвойного лісу й кориці, дзвін дзвіночків та Щедрик викликає у всіх людей найприємніші емоції. Нагадуючи, що наближатися найщасливішие та саме добре свято в світі – Новий Рік.

Новорічний корпоратив став вже традиційним заходом, який організовують майже всі компанії України. Новорічний корпоратив – це підведення підсумків, планування майбутніх звершень, заохочення та нагородження кращих співробітників, спілкування керівництва та співробітників в неформальній атмосфері. Організовуючи новорічний корпоратив Ви гарантовано познайомите та об’єднайте свій колектив, підвищите лояльність до Компанії.

Організовуючи новорічний корпоратив Клієнти найчастіше обирають концепцію тематичного свята, занурюючи свій колектив у казку і диво!

Що таке тематична вечірка? Це новорічний корпоративний захід, започаткований на певній, цікавій для всіх темі. Івент-агенція Luxury Communication з 2008 року займає організацією новорічного корпоративу в Дніпрі, Києві, Україні та за її межами для своїх Клієнтів. За цей час ми створили та організували безліч різноманітних концепцій корпоративного Нового Року. У нас так багато концепцій новорічних корпоративів, що прийшов час ними ділитися!!!

Пропонуємо Вашій увазі тематичні концепції та сценарії тематичних новорічних корпоративних заходів від організаторів корпоративних заходів Luxury Communication.

syp

Планета супергероїв

16 21

новорічна казка

1000

Тисяча та одна ніч

bal

Бал в зимову ніч

80

Навколо світу за 80 днів

90

Супер Дискотека 90х

mafia

МАФіЯ​

cuba

Здоров, Куба, Новий Рік

pir

Піратський Новий Рік

kaz

Одного разу в Вегасі

tv

Телемарафон

exs

СХІДНИЙ ЕКСПРЕС

0007

Special agents інтерактивний тимбілдинг

12

12 стільців

vd

Вечори на хуторі близь Диканьки

oskar

ОСКАР - КІНО тимбілдин

rok

З НОВИМ ROCKOM! ВЕЧІРКА У СТИЛІ РОК