ОРГАНІЗАЦІЯ НОВОРІЧНОГО КОРПОРАТИВА - АВТОРСЬКІ КОНЦЕПЦІЇ ТА СЦЕНАРІЇ

Організація новорічного корпоративу – яким він буде в цьому році? Який сценарій вибрати? Тематичний або оригінальний? Щорічно та традиційно ще з початку вересня HR відділи великих і маленьких компаній по всьому світу замислюються над організацією новорічного корпоративного заходу. Ставлячи, здавалося б собі прості запитання: Як? Коли? Де? З ким? Кожна Компанія мріє, що б її корпоративні заходи були яскравими, незабутніми і оригінальними. Івент агентство Лакшері Комунікейшн Luxury Communication надає послуги з організації будь-яких видів новорічних корпоративних заходів, а саме: тематичні вечірки; тематичний новорічний корпоратив;
новорічний корпоратив з елементами тімбілдінга; новорічний корпоратив за оригінальним сценарієм; новорічну виставу для дорослих або дітей; новорічний мюзикл; новорічний кіно тимбилдинг; новорічний корпоратив на свіжому повітрі; новорічний корпоратив в офісі.

Агенція з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) пропонує своїм Клієнтам унікальну послугу – організація новорічного корпоративу з ексклюзивним сценарієм проведення.
Який буде заснований на корпоративних цінностях, історії та діяльності Вашої компанії. Подобаються цікаві та незвичайні св’ята, тоді організація новорічного корпоративу з оригінальним сценарієм якраз для Вас!!!

Івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) організовує тільки унікальні, неординарні, яскраві та незабутні новорічні корпоративи. Використовуючи у своїй роботі всі фішки Event індустрії і тільки кращі складові новорічного корпоративного заходу.Як же відбувається, організація новорічного корпоративу з авторською концепцією, в івент-агенції Лакшері Комунікейшн Luxury Communication?

Найважливішим кроком в організації новорічного корпоративу, є дуже докладний бриф, на організацію новорічного корпоративного заходу. Заповнений Вами, письмово або озвучений в усній формі нашим менеджерам.

Бриф або технічне завдання на організацію новорічного корпоративу повинен носити таку інформацію:

  1. планована дата заходу;
  2. місце проведення, якщо таке є, якщо немає, то event-агенція Лакшері Коммуникейшин (Luxury Communication) допоможе підібрати місце проведення новорічного корпоративу, згідно з Вашими побажаннями (середній чек, район, місткість закладу);
  3. загальна кількість учасників новорічного корпоративного заходу;
  4. процентне співвідношення чоловіків та жінок серед учасників заходу;
  5. середній вік гостей заходу;
  6. чого б Вам категорично не хотілося б бачити на новорічному корпоративі;
  7. Ваше бачення та побажання в організації новорічного корпоративу, на яких цінностях повинен грунтуватися захід;
  8. попередній досвід, які новорічні корпоративи вже були у Вашій компанії, види та формати;

Чим докладніше будуть, Ваші відповіді, на наші запитання, тим якісніше, буде опрацьована концепція Вашого заходу.

Організатори заходів, звичайно ж, вміють гадати та вгадувати, але чим більшою інформацією вони володіють, тим якісніше розробляють проекти. Проаналізувавши всю наявну інформацію, сценаристи івент агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) створять 2-3 варіанти ексклюзивних концепцій Вашого новорічного корпоративу.

Замовити організацію новорічного корпоративу, в агентстві з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication), можливо зв’язавшись з нами будь-яким зручним для Вас способом, скориставшись розділом контакти або формую нижче.

Індивідуальність, ексклюзивність, новорічного корпоративного заходу розробленого для Вашої компанії буде простежуватися в оформлення майданчика, наповненні шоу-програми, а найголовніше в сценарній частині заходу.

За допомогою ексклюзивної концепції новорічного корпоративного заходу металургів можливо перетворити в чарівників, менеджера з продажу в казкових героїв, бухгалтерів в оперних дів, а начальника служби безпеки в Діда Мороза. Всі найсміливіші Ваші побажання реалізуються за допомогою івент агенції Лакшері Комунікейшн на новоріному корпоративі.

Організація новорічного корпоративна в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, Львові, Одесі чи в будь-якому куточку України і за її межами.