НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ - «Навколо світу за 80 ДНІВ!»

В цьому році подорожі як ніколи актуальні! Тому пропонуємо Вам організувати Новорічний Корпоратив в стилі однієї або декількох країн, зануритися в їх особливу атмосферу.

Основу цієї концепції складе всім відомий твір Жюля Верна “Навколо Світу за 80 днів”. У цей вечір ми втілимо в реальність пригода по різних країнах для всіх гостей свята! Ми зануримо їх в атмосферу подорожі, перенесемо їх в Англію, Єгипет і Японію, наповнимо келихи смаком усіх куточків Світу.

За основу декорацій пропонуємо способи переміщення головного героя книги по світу: повітряна куля, поїзд, літак. Головним елементом декорацій буде екран, на якому транслюватиметься відповідний відео ряд. Так фон може варіюватися від неба до китайських пагод та лондонського Біг Бена.

Подорожувати гості можуть за мотивами книги або в ті країни або країну в яку захочуть. Що б зануритися в атмосферу тієї чи іншої країни, усі номера програми будуть відповідати культурним традиціям країни в яку відправляться наші гості.

Кожна країна – це номер програми: Франція – кабаре або міми; Італія – опера; Єгипет – єгипетські акробати; Індія – вокальне виступ з танцями в стилі Боллівуду; Китай – акробатичний номер кунфу Панда; Японія – номер ілюзіоніста з японськими парасольками, Америка – привітання усіх присутніх з Новим роком;

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]