Анімація на новорічний корпоратив

Казкова анімація на Ваше свято. Новорічний корпоратив – це диво для дорослих. Зазвичай новорічний корпоратив проходить в певній тематиці. Це вистава, гості в ньому актори і глядачі одночасно. Але для того, що б занурити гостей в відповідну атмосферу свята потрібні – Аніматори.

Аніматори – веселі молоді люди, як правило, актори. Вони грають на святах певні ролі. Аніматори потрібні на зоходах для того, що б: занурити Вас в концепцію свята; працювати на фотозоні;

Анімація на корпоративних заходах буває двох видів:

  1. Хостес – турбота про гостей. Хостеси зустрічають та проводжають гостей. Хостесc від компанії Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) – чемні, привабливі люди, деякі з них володіють одним або декількома іноземними мовами.
  2.  Аніматори використовуються як “декорації” для відтворення атмосфери задуманої концепції заходу.

Залежно від концепції Вашого новорічного корпоративу, анімація буде різною. Якщо у Вас Супергеройське вечірка, то зустрічати і розважати Вас будуть Халк та Людина Павук. Якщо у Вас новорічна вечірка в стилі Мафія то на Вашому корпоративі обов’язково будуть гангстери – контрабандисти, чистильники взуття, хлопчики – газетярі і звичайно ж танцівниці кабаре. Який новорічний корпоратив в Одеському стилі без справжнього Привозу та його відомої Теті Соні? Перераховувати персонажів різноманітних концепцій новорічних корпоративів моливо нескінченно. Але з одним персонажем Новорічних Корпоративів ми просто зобов’язані Вас познайомити!!!

an

НОВИНКА !!! Фьеки в Дніпрі.

А Ви знаєте, хто такі фьеки? Фьеки – це милі, допитливі та добрі істоти, казкові жителі засніжених островів. Одним своїм виглядом вони можуть розчулити навіть самого черствого співробітника сек’юріті.

Фьекі – це істоти, котрі можуть дозволити собі сміливе, але нешкідливе хуліганство (про яке ви і мріяти припинили), та дарують вам відчуття забутого (а може ще не забутого) дитинства. З їх появою єдине питання, яке ви невпинно будете собі задавати: «Що відбувається ?!»

Замовити Фьков в Дніпрі на Ваше свято можна тільки в нашому агентстві.

2