Новорічний корпоратив - організація та проведення.

Новорічна Казка, тематична вечірка, Бал Маскарад, новорічний корпоратив з авторською концепцією, творчий, активний або екстремальний тимбілдинг, Різдвяні зустрічі або масові гуляння - організація новорічних корпоративів від Luxury Communication - корисно, ефективно, весело та казково.

Корпоративний Новий Рік – це головне свято в будь-якій сім’ї і у Вашій компанії. Агентство з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) з великим задоволенням допоможе Вам у організації яскравого, оригінального, а найголовніше незабутнього новорічного корпоративу в Дніпрі, Києві або в будь-якому іншому місті України, або за кордоном.

Корпоративні заходи приурочені до Нового Року не є стандартами, а діляться на види та мають свої оригінальні сценарії. Види новорічних корпоративних заходів:

10

15 Новорічного корпоратива 2022

Завантажити презентацію 15 концепцій новорічного корпоративу 2021 дуже просто, клікайте на посилання нижче.

16

НОВОРІЧНИЙ КОРПОРАТИВ - АВТОРСЬКІ КОНЦЕПЦІЇ ТА СЦЕНАРІЇ

ОРГАНІЗАЦІЯ новорічного корпоратива З ексклюзивний сценарій

30 1

Тематичні концепції новорічного корпоратива

Пропонуємо Вашій увазі ряд незвичайних сценаріїв проведення тімбілдінга.

onlain

концепції новорічного
корпоративу онлайн 2022

Завантажити концепцій та формати онлайн заходів, клікайте на посилання нижче.

Організація новорічного корпоративу та корпоративних заходів в Дніпрі.

Корпоративний Новий Рік – це головне свято в будь-якій сім’ї і у Вашій компанії. Івент-агенція з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) з великим задоволенням допоможе Вам в організації яскравого, оригінального, а найголовніше незабутнього новорічного корпоративу в Дніпрі, Києві або в будь-якому іншому місті України, а так само зарубіжному.

Корпоративні заходи присвячені до Нового Року не є стандартами, а діляться на види і мають свої оригінальні сценарії. Види новорічних корпоративних заходів: Тематичний новорічний корпоратив; Новорічний корпоратив – авторські концепції та сценарії; В цьому випадку Вам слід звернутися до професіоналів – менеджерам івент агентства Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication). Завдяки відмінному знанню майданчиків і напрацьованим зв’язкам, вони завжди знайдуть такий заклад, яка підійде Вам за статусом та антуражем, і яка гармонійно впишеться в реалізацію новорічної концепції Вашого корпоративного заходу.

Організовуючи новорічний корпоратив фахівці нашої компанії уважно ставляться до побажань Клієнта, для нас найважливіше – це Ваші бажання, цілі та завдання які переслідуються за допомогою організації новорічного корпоративного заходу.

Напередодні Новорічного сезон, коли всі компанії готуються до організації самого очікуваного корпоративного заходу івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) традиційно підготував для Вас 15 ідей новорічного корпоративу, які Ви можете завантажити вище. А для зручності формування бюджету Вашого новорічного корпоративного заходу нижче наведені варіанти бюджетів та наповнень новорічного корпоративу виходячи з ринкових цін в Дніпрі на грудень цього року

ВАЖЛИВО! Орієнтовні бюджети наведені нижче не враховують Ваші цілі, завдання та побажання. Тому реальний бюджет Вашого новорічного корпоративу обов’язково буде відрізнятися в меншу або більшу сторону. Так як буде складений виходячи з Ваших бажань і можливостей.

Середня вартість організації новорічного корпоративу
в Дніпрі на грудень 2021 року.

МІНІМУМ

35 000,00 грн.

усе свято

ВЕДУЧІЙ
з досвідом від 5 років.

Сценарій,
конкурси та подарунки для них.

ЗВУК, СВІТЛО, Екран, DJ.

Траспортні витрати

Координатор

Агентська комісія

середній

55 000,00 грн.

усе свято

ВЕДУЧІЙ
з досвідом від 5 років

Сценарій,
конкурси та подарунки для них.

Шоу-балет, ілюзіоніст або
файер-шоу на вибір.

фото-зона стандарт

ЗВУК, СВІТЛО, Екран, DJ.

Фото-сет в ПОДАРУНОК*

*професійний Фотограф
на зустріч гостей

Траспортні витрати

Координатор

Агентська комісія

ОПТИМАЛЬНИЙ

от 150 000,00 грн.

усе свято

ЗІРКОВИЙ ВЕДУЧІЙ

Сценарій,
конкурси та подарунки для них.

Шоу-балет, ілюзіоніст або
файер-шоу на вибір.

Кавер -гурт, виконавець
або ЗІРКА

Повний технічний супровід: звук, СВІТЛО, Екран, DJ, технічний райдер в незалежності від локації

фото-зона в концепції заходу

фотограФ в подарунок

Координатор

Траспортні витрати

Агентська комісія

Чому організацію корпоративного заходу потрібно довірити
івент-агенції Luxury Communication?

Агенція з організації корпоративних заходів Luxury Communication – це команда професіоналів яка з 2008 року надає послуги з організації корпоративних та масових заходів. Наші принципи прості та зрозумілі, ми завжди керуємося ними:

  • Унікальність – Ваш захід має бути індивідуальним, авторським та відповідати цілям і завданням Клієнта в незалежності від концепції й бюджету.

Досвід івент-агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) дозволяє нам створювати будь-який корпоративний захід учасниками якого можуть стати від 20 до 2500 гостей. Саму стандартну або неймовірну ідею ми перетворимо в незабутній корпоративний захід наповнений WOW-ефектами заснованими на унікальності Вашої компанії, її брендів та корпоративних цінностях.

  • Чесність – це найвищий головний принцип, який ми використовуємо при взаємодії в нашій команді, в організації проекту, у відносинах з Клієнтом та підряниками;

Компанія Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) в організації корпоративних заходів вибудовує довірчі відносини з Клієнтом, головний принцип якого – чесність. В нас завжди чисті бюджети, без додаткових та прихованих комісій. Наш гонорар – це агентська комісія, вона не змінюється з 2008 року. Наші Клієнти завжди отримують актуальні і чесні статуси під час підготовки та організації корпоративного заходу.

  • Відповідальність – івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) команда професіоналів перевірена роками та тисічамі проектів. Тому ми сміливо беремо на себе відповідальність за кожного учасника нашої команди та підрядників задіяних в організації Вашого свята.

Організація корпоративних заходів складна й непроста справа. На кінцевий результат впливає дуже багато факторів. Не кожен організатор або івент-агенція усвідомлює, що у них немає права на помилку, що у них немає завтра. Є тільки тут та зараз. Тому навіть сама геніальна ідея може зазнати фіаско в не професійних руках. А в руках професіоналів закоханих в свою професію найпростіші ідеї корпоративних заходів набувають нового значення.

Довіряйте організацію новорічного корпоративу тільки професіоналам.

НАШІ ПРОЕКТИ

Навіщо замовляти на новорічний корпоратив дорогих зірок української або зарубіжної естради, якщо Ваші співробітники настільки ж талановиті як і вони, а часто навіть і краще! Коли бухгалтер перетворюється в Оперну Диву, а строгий начальник служби безпеки – в чудового гумориста, якому б позаздрив сам Жванецький. Все це не тільки весело, але ще більше об’єднує колектив Вашої компанії. З прикладами концепцій, сценаріїв з елементами teambuilding або без Ви можете ознайомитися  нижче.

Організація Нового Року та наповнення новорічної шоу – програми це необов’язково дорого. Звичний виступ шоу – балету можна замінити на аніматорів, які протягом усього вечора будуть розважати Ваших гостей, успішно інтегруючи концепцію заходу.

Незважаючи на те, що до настання свята ще є час, ми рекомендуємо не затримуватися з початком його організації, адже корпоративне свято Новий Рік для всіх артистів – це час найбільшої популярності. І що б отримати бажаного артиста за бюджетною ціною, краще заздалегідь звернутися до професіоналів в сфері організації корпоративних заходів!

Агенція з організації свят Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає послуги з організації новорічних корпоративних заходів будь-якої складності в будь-якому регіоні України, таких як: Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Київ.

 

лакшери коммуникейшн