Кулінарний тимбілдинг

Організація кулінарного тимбілдингу в будь якому форматі від Лакшері Комунікейшн завжди якісно та смачно.

Психологи вважають, що головне в мотивації людини – це творчий підхід. Тому зараз все частіше, стає більш популярним, проводити камандоутворюющі тимбілдинги, використовуючи нестандартні підходи. Так з’явилися: творчий тимбілдинг, інтерактивний тимбілдинг, барабанний тимбілдинг та остання розробка івенщіків – вовняний тимбилдинг.

А телебаченні стали популярні різноманітні кулінарні шоу, ці шоу популяризували вміння готувати смачну та корисну їжу різних кухонь світу. Дана тенденція привела до створення кулінарного тімбілдінга. На відміну від стандартних форматів та схем тимбілдингу, творчого та активно-ігрового тімбілдінга, в яких, від самого початку закладено прагнення до єдиної мети та об’єднання. То в кулінарному тимбілдингу все засновано на змаганні та суперництві, але завдяки спільній працы і шляху до єдиної мети, все одно, в фіналі призводять до об’єднання команди. У кулінарному тімбілдінге завжди є переможець, але це не заважає йому бути ефективним методом камандоутворення.

В кулінарного тимбілдинга є безліч варіантів проведення:

– Майстер класи від відомих Шеф кухарів, повторення їх шедеврів та визнання кращиї страви; 

– Барбекю – паті для Вашого колективу від команд сміливців вихідців з Ваших співробітників;

– Кулінарний тимбілдинг суміщений з інтерактивним або активно-ігровим тимбілдингом, в якому учасники змагаються або заробляють,  бали, гроші або продукти з яких вони повинні приготувати певні страви.

– Інтерпретація відомих телешоу (МастерШеф, Пекельна Кухня, Кращий Пекар і т.д)

– Створення ресторану з “Нуля” силами Вашого колективу.

Команда професіоналів івент-агенції Лакшері Комунікейшн організує  кулінарний тимбілдинг в будь-якої точці України, на професійній кухні кращого ресторану або в чистому полі. Для уточнення більш докладної інформації як замовити або організувати кулінарний тимбілдинг Ви можете зв’язатися з нами в розділі Контакти, або будь-яким зручним для Вас способом.