Творчий тимбілдинг (teambuilding) - незвичайний командоутворюючий тренінг.

Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) організація творчого тимбілдингу: картономанія, місто майстрів, перегони на тарантасах, команда Ван Гога, барабанний тимбілдинг та безліч інших концепцій.

Який гармонійно поєднує в собі основні принципи тимбілдинга (командоутворення): побудова команди та об’єднання колективу. Але так само стимулює не стандартне та творче мислення всіх учасників тимбілдинга. У процесі творчого тимбілдинга (teambuilding) на основі мінімальних творчих здібностей, чи знань створюються справжні витвори сучасного мистецтва. Творчий тімбілінг – це коли в основі програми заходу лежить будь-яка колективна творчість. В ході творчого тімбілдінга Ваші співробітники проявлять всі свої явні та приховані таланти. Організація творчого тімбілдінга в Дніпрі, Києві, Запоріжжі, у кожному куточку України підійде тим компаніям і колективам, які люблять творити та хочуть створювати. Головна таємниця творчого тімбілдингу – це відсутність суперництва, в таких тімбілдінгу немає переможців та переможених. У творчому тімбілдінге існує місце тільки для колективної творчості та наочному результату. Який продемонструють команди в кінці творчого тімбілдінга. Також творчий тімбілдінг можна поєднати з активно-ігровим тімбілдінгом, якщо Ви все-таки хочете, щоб Ваші учасники проявляли себе не тільки творчо, а й фізично. 
Як показує практика івент-агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) в організації творчих тимбілдингів, що простий колективний майстер-клас з гончарства здатний об’єднати й захопити 20 дорослих ТОП менеджерів Компанії.
Іноді компаніям Клієнтів не потрібно активізувати спортивні або інтелектуальні резерви свого колективу. Хоча ми б не стверджували, що творчий тимбілдинг (teambuilding) – це проста та нескладна розвага. І тут нам приходить на допомогу творчий тимбілдинг (teambuilding).
Для організації творчого тімбілдингу не обов’язково виїздити на природу, творчий тімбілдінг можливо провести у Вас в офісі, конференц-залі. А результат творчого тімбілдінга може прикрасити стіни Вашого офісу або музей Вашої компанії.
Агентство з організації корпоративних заходів Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) пропонують Вашій увазі наступні формати Творчих тимбілдингів (teambuilding):

– Перегони на тарантасах найпопулярніша, яскрава та незвична, концепція творчого тімбілдінга в 2019 р
Тимбилдинг «Перегони Формули 1» розкриє вашим співробітникам світ великого й дружнього спорту. На три години вони відчують себе справжніми інженерами, цілеспрямованими гонщиками, справедливими суддями та захопленими глядачами. Перше завдання – вибір капітана і розподіл ролей. За півтори години новобранцям «Формули 1» потрібно зібрати точну копію гоночного боліда, який тільки в довжину буде досягати 3-х метрів! Розробляючи й збираючи машину, одна частина команди здійснить давнє бажання змайструвати справжній автомобіль, інша допоможе з фарбами та зовнішнім виглядом, а комусь доведеться думати про ходові характеристики, щоб болід вийшов швидкісним і легким. Журі оцінить роботу команд за відповідність макету, ходові характеристики та дизайн. І в кінці – довгоочікувана кульмінація – заїзд гоночних болідів.

– Картономанія. Місто Нашої Мрії або Будинок який побудували Ми!                                                                                                                                        Це програма Творчого тимбілдинга (teambuilding), в якій учасникам знадобитися: креативне мислення, кмітливість, мінімальні будівельні навички та командна робота над проектом. Протягом цього творчого тимбілдинга (teambuilding) команди учасників виконуватимуть ряд активних та інтерактивних завдань, за виконання яких будуть отримувати різноманітні будівельні матеріали (картон, скочив, фанера, фарби і т.д.). З яких надалі і буде побудований Будинок Вашої Мрії.

– Команда Ван Гога.
Нова, пізнавальна та творча програма, в якій відмінно працюють основні принципи тимбілдинга (командоутворення). Згуртування колективу, побудова команди та покращення коммунікаційних навичок та емоційного клімату в Компанії. Дана програма розкриє прихований творчий потенціал Ваших співробітників та дозволяє їм поглянути на своїх колег зовсім з несподіваного боку – як на витвір сучасного мистецтва. Творцями якого є саме вони. Для втілення творчого тимбілдинга Команда Ван Гога нам будуть потрібні: фарби та полотно. Двогодинну вечірку веде художник, який не тільки вчить малювати, а й допомагає учасникам не хвилюватися й розслаблятися. Для участі не потрібні навички малювання, а полотно, пензлі і фарби роздають на місці. Ми можемо написати одну велику картину або безліч індивідуальних яку кожен учасник забере собі.
Випустіть на волю свого внутрішнього Ван Гога.  

Результат творчого тімбілдингу можна занести в Книгу Рекордів Гіннеса як на світовому рівні, так на рівні рекордів України. На сьогодні рекорд належить компанії Catalyst, Лондон, Великобританія. Ця компанія за допомогою творчого тімбілдінга створила картину довжиною 30 м та висотою 10 метрів, картина складається з безлічі окремих картин.

До творчих тімбілдингів відносяться такі програми:
– Барабанний тимбилдинг;
– Танцювальний тимбилдинг;
– Тимбилдинг в форматі вокальних шоу;
– Театральний тимбилдинг, корпоративний Мюзикл;
– Тимбилдинг Зйомки Кіно, але про такий вигляді творчого тімбілдинга ми розповімо окремо.
Якщо Вас зацікавили концепції творчого тимбілдинга (teambuilding) від івент-агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) Ви можете запросити в нас повний каталог тимбилдинг програм. А якщо Ви вже вибрали творчий тимбілдинг (teambuilding) зв’яжіться з нами й ми складемо повний бюджет Вашого тимбілдингу.