Корпоративний туризм

MICE – чотири напрямки ділового туризму:

Meetings – ділові зустрічі;

Incentives – заохочувальні тури для співробітників, партнерів, клієнтів;

Conferences – проведення конференцій або участь в виставках;

Events – організація корпоративних заходів.

Компанія Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) завдяки тісній та плідній співпраці c провідними світовими туристичними операторами допоможе Вам приємно провести час.

Наша агенція спільно зі своїми партнерами надає повний спектр послуг з організації виїзних корпоративних заходів усіх типів, в Туреччині, Єгипті, Греції, Італії, Іспанії, Болгарії, Чорногорії, Польщі, Франції, Німеччини і т.д.

Високе розуміння сучасних майданчиків та історичного бекграунду, забезпечує розробку та здійснення якісних та креативних програм будь-якої складності і масштабу. Сценаристи агентства Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) розробляють індивідуально для кожного клієнта нестандартні квести, командообразующі заходи та тематичні вечірки

Професійний менеджмент та інноваційний підхід до кожного проекту гарантують успіх його проведення, що перевершує всі очікування наших Клієнтів.

Однак, при організації MICE – заходів головною цінністю наших послуг є індивідуальний консалтинг для кожного клієнта.

Ми аналізуємо статистику корпоративних перевезень, укладаємо тристоронні договори з авіаперевізниками та готельними ланцюжками, а також знаходимо кращу цінову модель для роботи з клієнтом.

До сфери наших послуг входять:

  • Візове обслуговування. Ми візьмемо на себе всі турботи по візовій підтримці та сприянню в оформленні закордонних паспортів, щоб нічого не перешкоджало Вам на шляху до прекрасного відпочинку.
  • Авіа перельоти. У нас Ви маєте можливість забронювати та оформити авіаційні квитки як для одного пасажира, так і для групи, а так само ми надаємо послуги з організації чартерних авіаперевезень.
  • V.I.P. сервіс в аеропортах України та інших країн світу.
  • Підбір готелів будь-якої категорії.
  • Трансфери: групові трансфери, індивідуальні трансфери, V.I.P. -Трансфер.
  • Супровід гідами та перекладачами.
  • Забезпечення цілодобової інформаційної підтримки груп.
  • Організація індивідуальних та нестандартних екскурсійних програм, за бажанням і інтересам клієнта.
  • Підбір цікавих і ексклюзивних майданчиків для проведення різних заходів.
  • Розробка і організація екскурсійних, розважальних, екстремальних та team-building програм.

Компанія Luxury Communication організовує будь-які види корпоративного туризму. Кращий спосіб чудово відпочити і налагодити відносини з діловими партнерами – це корпоративний туризм від Luxury Communication!