Організація Корпоративних заходів

Організація корпоративу для співробітників або Клієнтів. Організація корпоративу до Дня Компанії, Ювілей Компанії, День Металурга, День Будівельника, День Фармацевта, календарні та професійні корпоративні свята.

Корпоративні заходи (або просто корпоративи) – це, свого роду, спосіб відволіктися від роботи і поспілкуватися в невимушеній обстановці з тими людьми, з якими Ви проводите більшу частину свого часу. Адже, як відомо, людина проводить на роботі третю частину доби, а то і більше. Але, протягом робочого процесу так складно знайти час на те, щоб, наприклад, познайомитися з новим співробітником або ближче пізнати тих, хто сидить в сусідньому кабінеті.

Кожен керівник знає, що загальна ефективність та продуктивність компанії залежить від згуртованості колективу, де кожен знає свої обов’язки, а весь робочий процес виконується спільно. Додаючи в робочі будні своїх співробітників корпоративні вечірки та заходи, Ви самі підвищуєте продуктивність роботи своєї компанії, так як на позитивних емоціях людина працює якісніше, а тим більше в згуртованому колективі. Як тільки Ви бачите, що продуктивність роботи Вашого персоналу починає знижуватися – настав час організації чергового корпоративу. Саме в такій обстановці керівнику легко оцінити свій персонал та знайти важелі впливу на кожного співробітника.

Corporate Event (Корпоратив) – це, привід для керівника показати підлеглим свою турботу та висловити вдячність за хорошу роботу. А також, дати можливість колективу в неформальній обстановці подякувати керівництву компанії.

У таких випадках співробітники отримують масу позитивних емоцій від заходу та, починають працювати ще краще, щоб виправдати довіру керівництва.

Організація корпоративів з компанією Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) передбачає собою:

 • створення індивідуальної та оригінальної концепції корпоративу;
 • підбір місця проведення корпоративу або заходу;
 • захоплююча шоу – програма;
 • креативний ведучий від звичайних до топ провідних України або Світу;
 • концертна програма від звичайних виконавців до зірок світової величини;
 • технічне забезпечення заходу;
 • складання правильного меню банкету або фуршету;
 • професійна фото- та відеозйомка корпоративу;
 • транспортне обслуговування гостей;
 • святковий феєрверк;
 • оформлення простору відповідно до концепції заходу (декорації, флористика, 3d mapping, інтерактивні технології, світлове шоу);

Компанія «Лакшері Комунікейшн» (Luxury Communication) має великий досвід в організації свят. Ми не обіцяємо, що після проведення корпоративу або іншого заходу в Вашому колективі не буде суперечок та розбіжностей. Ми ставимо перед собою завдання – навчити Ваших співробітників долати виникаючі труднощі і працювати як єдиний механізм.

При правильній відбудові мотивації Ви зможете досягти максимальних результатів у розвитку Вашого бізнесу.

Довірйте команді професіоналів Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) і Ви помітите, наскільки швидко зросте авторитетність Вашої компанії.