Організація Корпоративних заходів

Корпоративні заходи (або просто корпоративи) – це, свого роду, спосіб відволіктися від роботи і поспілкуватися в невимушеній обстановці з тими людьми, з якими Ви проводите більшу частину свого часу. Адже, як відомо, людина проводить на роботі третю частину доби, а то і більше. Але, протягом робочого процесу так складно знайти час на те, щоб, наприклад, познайомитися з новим співробітником або ближче пізнати тих, хто сидить в сусідньому кабінеті.

Кожен керівник знає, що загальна ефективність та продуктивність компанії залежить від згуртованості колективу, де кожен знає свої обов’язки, а весь робочий процес виконується спільно. Додаючи в робочі будні своїх співробітників корпоративні вечірки та заходи, Ви самі підвищуєте продуктивність роботи своєї компанії, так як на позитивних емоціях людина працює якісніше, а тим більше в згуртованому колективі. Як тільки Ви бачите, що продуктивність роботи Вашого персоналу починає знижуватися – настав час організації чергового корпоративу. Саме в такій обстановці керівнику легко оцінити свій персонал та знайти важелі впливу на кожного співробітника.

Corporate Event (Корпоратив) – це, привід для керівника показати підлеглим свою турботу та висловити вдячність за хорошу роботу. А також, дати можливість колективу в неформальній обстановці подякувати керівництву компанії.

У таких випадках співробітники отримують масу позитивних емоцій від заходу та, починають працювати ще краще, щоб виправдати довіру керівництва.

Організація корпоративів з компанією “Лакшері Комунікейшн” (Luxury Communication) передбачає собою:

 • створення індивідуальної та оригінальної концепції корпоративу;
 • підбір місця проведення корпоративу або заходу;
 • захоплююча шоу – програма;
 • креативний ведучий від звичайних до топ провідних України або Світу;
 • концертна програма від звичайних виконавців до зірок світової величини;
 • технічне забезпечення заходу;
 • складання правильного меню банкету або фуршету;
 • професійна фото- та відеозйомка корпоративу;
 • транспортне обслуговування гостей;
 • святковий феєрверк;
 • оформлення простору відповідно до концепції заходу (декорації, флористика, 3d mapping, інтерактивні технології, світлове шоу);

Компанія «Лакшері Комунікейшн» (Luxury Communication) має великий досвід в організації свят. Ми не обіцяємо, що після проведення корпоративу або іншого заходу в Вашому колективі не буде суперечок та розбіжностей. Ми ставимо перед собою завдання – навчити Ваших співробітників долати виникаючі труднощі і працювати як єдиний механізм.

При правильній відбудові мотивації Ви зможете досягти максимальних результатів у розвитку Вашого бізнесу.

Довірйте команді професіоналів «Лакшері Комунікейшн» (Luxury Communication) і Ви помітите, наскільки швидко зросте авторитетність Вашої компанії.та

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: 

luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]