ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕСІЛЛЯ В ДНІПРІ

Один з найважливіших днів у житті закоханої пари – це Весілля !!! Наречені мріють про нього з самого дитинства. Продумуючи все до найдрібніших деталей. Яким має бути Ваше весілля? Яскравим або ніжним? Протокольним або відривним? Розкішноим або стримано – елегантним? Відповідь на це питання знаєте тільки Ви!!!

Почніть Вашу історію кохання з ідеального весільного святкування.

Довіряючи організацію цього святкування нашим весільним організаторам, Ви зможете реалізувати свої найсміливіші бажання!

Організація весілля складний, але в той же час чарівний процес. Event-агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) вже більше 10 років успішно організовує заходи будь-якої складності та масштабу. Ми гарантуємо Вам якісне проведення весілля і виконання всіх Ваших ідей та фантазій.

«Весілля під ключ»

Така багатозначна фраза. А що ж вона значить? Кожне весільна агенція вкладає в неї своє значення. Спираючись на наш досвід організації заходів, сміливо можемо сказати, що ми знаємо її значення !!! Агенція з організації свят Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) візьме на себе відповідальність за організацію Вашого весільного святкування від розробки ідеї до останнього Вашого гостя.

У поняття «Весілля під ключ» в івент агентстві Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) входить:

 • Створення ідеї;
 • Підбір місця проведення: складання «правильного меню», контроль майданчика під час весільного святкування;
 • Створення та опрацювання концепції дизайну та оформлення заходу: запрошення (друковані та електронні); фотозоні; зони виїзної церемонії; місця проведення; столу молодят і гостей; весільного торта або Кенді Бара (Candy Bar); створення декорацій, флористики, повне оформлення весілля;
 • Допомога в підборі весільних нарядів молодят, подружок нареченої і друзів нареченого;
 • Підбір фотографа, відеооператора;
 • Створення, розробка та контроль лавсторі;
 • Постановка першого танцю;
 • Підбір Ведучого, місцевого, національного або світового масштабу;
 • Технічне забезпечення заходу: сцена, світло, звук; екрани;
 • Якщо Ваше весілля буде проходити на свіжому повітрі, то ми забезпечимо: намети, столи, стільці, скатертини, кейтірінг (виїзне ресторанне обслуговування), освітлення, генератори;
 • Організація весілля: створення сценарію заходу; зустріч гостей; комунікація з Ведучим; підбір шоу-програми (шоу-балет, кавер група, маги, ілюзіоністи, акробати, або Зірка на Ваш вибір)
 • Спецефекти: дим, сухі фонтани, кольорові феєрверки, фаєр-шоу, піротехнічне шоу (феєрверки)
 • Доставка / Логістика проекту: доставка запрошень, весільних дрібниць, гостей, молодят;
 • Координація весільного святкування.

Та багато інших “дрібниці”, які для нас зовсім не дрібниці. Так як в наших проектах не буває дрібниць !!!

Агенція з організації свят Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) спеціалізується на організації свят будь-якого масштабу та складності. Та вже на протязі 10 років успішно веде свою діяльність в сфері організації свят на території України. І надаємо такі послуги весільного агентства:
– організація весілля під ключ;
– організація виїзної весільної церемонії;
– організація вінчання;
– організація весілля на природі;
– організація камерної весілля;

Івент агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) – це професійний підхід до організації весіль. Ми відрізняємося від звичайних весільних агентств тим, що маємо величезний досвід організації корпоративних, міських, масових та маркетингових заходів. Учасниками, яких ставали колективи гостей чисельністю від 25 до 10000 з осіб. Ми вміємо управляти проектами любих форматів. Тому що, багато з них самі і створюємо.

Чому варто довірити організацію весілля саме івент агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн):

 • Ми команда з 10 річним досвідом організації свят;
 • Не існує заходів, які ми б не організовували: дитяче свято, весілля, день народження, ювілей, корпоратив, тімбілдінг, конференція, семінар, презентація, фестиваль, День міста.
 • Нема майданчика, де б ми не працювали: кафе, ресторан, банкетний зал, старовинний замок, стадіон або чисте поле.
 • Велика база підрядників з усієї України;
 • Володіння всіма «фішками» та трендами в організації заходів;
 • Професійний і постійний штат івент фахівців: менеджери, креатори, сценаристи, режисери, координатори, дизайнери, декоратори, флористи, фотографи, відеооператори, звукорежисери, відеографії, световікі;
 • Свій власний технічний парк: сцена, світло, звук, світлодіодний та проекційний екрани;
 • Тісні зв’язки з більшістю артистів України в різних жанрах: Ведучі, шоу-балети, артисти оригінального жанру, маги та ілюзіоністи, фаєр – шоу, паперове шоу, кулька шоу, Зірки естради України, СНД або Світу

Найзначнішим проектом в організації весіль для івент агенції Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) стала участь у весіллі чудової пари з Узбекистану. Яка проходила в смт. Партеніт, пансіонат Айвазовський, під чуйним керівництвом одного з найкращих світових дизайнерів Бориса Краснова. Де Зіркою заходу стала всесвітньо відома співачка Дженніфер Лопес. А в числі запрошених гостей були 3 Президента країн СНД.

Всіх молодят дуже хвилює одне питання, який же бюджет потрібен на організацію весілля?

Все залежить від Ваших побажань, вимог та можливостей. На бюджет організації весілля впливають багато факторів, такі як місце проведення, банкет або фуршет, машина, катер або вертоліт, Зоряне наповнення програми свята або місцевого масштабу і т.д.

Зі свого боку агенція з організації свят гарантує Вам чесний та відкритий бюджет заходу з чистими цінами на всі послуги, незалежно від суми Вашого бюджету. Ми працюємо з будь-яким бюджетом.

Івент агенція Luxury Communication (Лакшері Комунікейшн) надає послуги з організації весілля в Дніпрі, Києві, Одесі, Львові, Запоріжжі та в будь-якому куточку України.

БУДЕМО НА ЗВ'ЯЗКУ

Email: 

luxurydpua@gmail.com

Телефон: +38 050 151 34 16 (viber, telegram);  

+38 067 563 08 03 

Адреса: 49000, Україна, Дніпро, Фестивальний провулок, 5

[contact-form-7 404 "Не знайдено"]