Ми вітаємо Вас на сайті івент-агенції Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication)

Ми впевнені на 100%, що Ви відвідали наш сайт не випадково, тож пропонуємо Вам ознайомитися з нашою компанією ближче. Випадковостей не існує, чи не так? Event-агенція Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) – це компанія з організації свят, яка надає свої послуги на території України та за її межами.  Команда з організації свят Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) розпочала свій творчий шлях у складі корпорації «Топ Моравія України», як самостійна компанія “Топ Моравія Промоушн” у 2008 р. За 2 роки наша команда реалізувала низку сміливих проектів. Через різні внутрішні причини було прийнято рішення почати втілювати свій потенціал у сфері івент індустрії України самостійно. Івент-агеція Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) заснована 01 січня 2011 р. Але свій День Народження святкує 01 грудня, оскільки в цей день у 2008 році нами був організований перший корпоративний захід. За час роботи не ринку Event-послуг України, ми пройшли довгий шлях. І цей досвід корисний як для нас, так і для наших клієнтів…  

За цей час ми сформувались як команда високоякісних професіоналів. Ми знаємо, що таке якість і цінність, з якими ми створювали наші проекти.

НАШІ ЦІННОСТІ:

 • Чесність – це найвищий головний принцип, який ми використовуємо при взаємодії в нашій команді, в організації проекту, у відносинах з Клієнтом та підряниками;
 • Перфекціонізм – в наших проектах немає дрібниць, а якість визначають саме деталі.
  Унікальність – ми створюємо власні проекти;
 • Партнерство – у нас довгострокові партнерські відносини з Клієнтами та Підрядниками.
 • Надійність – ефективна взаємодія, приносить запаморочливі результати.
 • Ми постійно удосконалюємося в організації заходів, щоб наші послуги стали гідними наших клієнтів.

Нами розроблені 3 авторських (унікальних) формати заходів.

Усі заходи, організовані івент-агенцієй Luxury Communication (Лакшериі Коммунікейшн) – є проектами високого професійного рівня, тому вони здивовують, вражають, радують та розважають. 

Незалежно від бюджету Luxury Communication – це не дорого, але якісно!

В нас три нагороди «Ukranian Event Awards» у номінаціях: «Найкращий тимбілдинг», «Найкращий соціальний проект», «Найкраще творче використання бюджету».

А також ми – івент дирекція «Ukrainian Event Awards» 2012-2014 р.  Що може бути складнішим, ніж робити захід для організаторів з усієї України?

3
GUS 5243
26047428 203150210257088 3413049093218093575 n

 

Агенція з організації заходів Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) спеціалізується на підготовці різних свят, а саме: організація заходів, організація корпоративних заходів, організація корпоративів, організація Дня народження корпорації, організація тимбілдинга,  організація масових заходів, як корпоративних та і маркетингових, організація корпоративних турів за кордон, організація приватних заходів, організація весілля, організація виїзних весільних церемоній, організація весілля за кордоном, організація дитячого свята, кенді-бар на корпоратив, весілля або дитяче свято. Технічне забезпечення заходів: аренда сцени, аренда звука, аренда світла, аренда світлодіодних екранів, аренда проектних екранів. Відео продакшн заходів: створення відео контента, створення 3D-maping.

Але перш за все, наші проекти направлені на підтримку корпоративної культури Вашої компанії та орієнтовані на вирішення управлінських завдань. Організовуючи приватні заходи, ми використовуємо ті ж самі інструменти та технології, що і в організації корпоративних. Тим самим віділяємо Вашу індивідуальність і створюємо Вашу історію.

Ефективність наших заходів визначає результат. Його можна оцінити в кількісному, якісному та грошовому еквівалентах.

 

Event-агенцію Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) можна умовно розділити на 4 департаменти:

Маркетинг подій (Event- маркетинг) – цей департамент працює з професійною командою маркетологів з великим досвідом роботи з різними брендами, що дозволяє нам на практиці застосовувати різноманітні інструменти маркетингу. Щоб Ваш захід став прогресивним, а зв’язок зі споживачем залишився незабутнім та довгостроковим.

У сфері event – маркетинга компанія Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) надає наступні послуги:

Спеціальні події – Організація Дня Поля, Організація Дня Компанії для партнерів: B2B-клієнти, Організація виставки. Організація заходів різних форматів для партнерів та клієнтів;

Подія для бренда – відкриття. Ви можете відкрити з галасом та помпою все, що завгодно: організація відкриття магазинів, організація відкриття бутика, організація відкриття торгового центру, організація відкриття офісів компанії, організація відкриття відділень банку, організація відкриття фабрик, організація відкриття заводу або нового підприємства.

Презентація. Такі заходи бувають відкритого формату для масової цільової аудиторії та закритого формату, орієнтованого на індивідуальну аудиторію. Презентація продукта: 80% заходу, присвячено самому продуктові. Організація презентації нової колекції, оргнанізація презентації нового автомобіля, організація презентації нового продукта, організація модного показу.

Масові заходи для бренда – Організація Дня Міста, організація фестивалю, організація Дня компанії або організації Дня Поля, де гостями будуть понад 500 Ваших клієнтів або партнерів. Також є широкий вибор варіантів: участь у святах міського або національного масштабу, створення власного заходу для національного свята або створення власної унікальної події. Наприклад: фестиваль. Спонсорські події – організація Дня міста, організація Дня Незалежності, організація Фестивалю, організація масових міських заходів та заходів всеукраїнського масштабу. Відмінним способом маркетингових заходів є спонсорство існуючих подій.

Корпоративний департамент – це креативна команда творчо обдарованних людей, основним направленням діяльності яких є організація корпоративних свят, тимбілдингів, організація корпоративного туризму, організація ділових заходів, організація новорічних корпоративів або ювілею компанії, масових заходів, фестивалів та багатьох інших корпоративних подій.

Департамент корпоративних заходів івент-агенції Лакшері Коммунікейшн (Luxury Communication) надає послуги у сфері організації свят. Корпоративні заходи бувають різного напряму та змісту, розподіляються на окремі класи:

TeamBuilding – командобудування, це запорука успішної роботи Вашого бізнесу. Організація Дня сім’ї. Організація Пікніка. Організація тимбілдинга. Організація тимбілдинга з урахуванням різноманітних програм побудування команди: спортивні, ігрові, кулінарні, офісні, творчі, кіно та багато інших. Організація спортивних заходів.

Корпоративні свята – Організація Дня народжения компанії. Організація корпоративної премії. Організація стратегічної конференції. Організація циклової наради. Організація професійного свята (організація Дня будівельника, організація Дня металурга, організація Дня Фармацевта, Корпоративні привітання з Днем Святого Валентина, Корпоративне привітання до 8 березня або Дня Захисника Вітчизни і т.д)

Корпоративний туризм – це організація заходів будь-якого формату на території або за межами України. Під цей формат заходів підпадають: організація тимбілдингу, організація корпоративних турів, які виступають як нагорода або мотивація для співробітників Вашої компанії, організація ділового туризму (бізнес-зустрічі, відвідування та участь у виставках, семінарах, конференціях за кордоном).

Новорічний корпорати – такий формат заходів вже традиційний для України. Ці свята набувають тематичного забарвлення і саме їх ми виносимо в окремий вид корпоративних заходів. Оскільки організація новорічного корпоративу може бути стандартною, концепцією заходу можуть стати усіма улюблені «Стиляги» або «Мафія», проте також ми можемо створити новий формат, наповнюючи його флешмобами або закручуючи сюжет навколо видів діяльності або цінностей Компанії клієнта.

Ми надаємо наступні послуги в організації та проведенні Новорічних корпоративів: організація новорічного корпоративу, організація корпоративного Нового Року, організація тематичного новорічного корпоративу. В усіх форматах можливе застосування елементів тимбілдингу, корпоративне привітання з Новим Роком.

Департамент приватних подій – це команда професіоналів, яка отримала багатий досвід в організації корпоративних та масових заходів. Цей досвід ми додаємо на ринок приватних подій.  Luxury Communication підходить до організації приватних подій з тією ж скурпулезністю і професіоналізмом, як і в організації заходів корпоративного сегменту. Тим самим надиктовуючи нові стандарти: підхід до клієнта, якість організації свята та відповідальність за роботу організаторів. 

Івент-агенція Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає наступні послуги з організації приватних заходів:

Весілля – організація весілля під ключ. Організація виїзної церемонії. Організація весілля за кордоном. Організація Річниці. Організація дівич-вечора. Організація парубоцької вечірки.

Дитячий день народження – організація дитячого Дня народження. Організація Годовасіі. Організація Candy Bar. Аніматори на дитяче свято.

День Народження – Організація Дня Народження. Організація Ювілею. Організація приватних вечірок.

Випускний- організація випускного з Дитячого садку, організація випускного зі школи, організація випускного з коледжу, організація випускного з університету, організация зустрічі однокласників  і так далі.

Технічний департамент – це більше 10 років практичного досвіду технічного забезпечення заходів різного рівня та масштабу: від невеликого відкриття магазину, весілля або корпоративу до багатотисячного фестивалю. Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) гарантує високу якість надаваних послуг та професіоналізм технічного персоналу. У нас не буває раптових форс-мажорів, довгого монтажу або запізнень.

Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) надає в оренду: звукове обладнання, оренда звуку, світлове обладнання, оренда світла, оренда сценічного світла, оренда подіуму, оренда сцени, оренда сценічних конструкцій будь-якої складності. А також новинки технічного обладнання для заходів – оренда кінетичних лебідок. Оренда світлодіодних екранів, оренда екрану. Також ми створюємо оригінальний відеоряд Вашого заходу, організовуємо відеотрансляцію або телеміст, а також зйомку заходу та пост-продакшн. Здійснюємо 3D mapping.

Організовуючи будь-який захід співробітники івент – агенції Лакшері Комунікейшн (Luxury Communication) керуються такими принципами:

 • Концепції заходів повинні відповідати всім цілям та завданням Клієнта.
 • Ефективність заходу повинна ґрунтуватися на результаті, який можна оцінити, в кількісному, якісному або грошовому еквівалентах.
 • Бюджет заходу повинен бути реальним і враховувати в собі тільки необхідні елементи заходу.
 • Якість організації та проведення заходу вища за все !!!
 • Ми НЕ організовуємо свідомо невдалі заходи.

За час роботи, ми організували 270 заходів, у нас 85% постійних клієнтів.

Ми пишаємося тим, що нам довіряють такі Українські та міжнародні компанії як: Coca Cola, YASNO (Детек), ПриватБанк, Запоріжвогнетрив (Метінвест), Агротек, Агроспейс, Агролегіон, OTP Банк, Новий Світ, МаксімаМеталл, Євраз, Centravis, Luxofft, Український Ритейл ( ТМ Брусничка), Інтерпайп Україна, Фонд розвитку України Рената Ахметова, Сілта Колор і багато інших компаній, з якими Ви можете ознайомитися в розділі Клієнти.

Команда Лакшері Комунікейшн ніколи не стоїть на місці, завжди розвивається і “тримає пульс” в сфері івент маркетингу, тому ми завжди пропонуємо нашим Клієнтам лише найкращі і нові ідеї.

Ми вдячні нашим Клієнтам за довіру!

Дякую Вам і до зустрічі на Ваших нових івентах.